Pranešimai

Įrašo autorius:
Danutė Jatulė
Direktorė

Kovo 1d.  progimnazijos aktų salėje vyko Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos ir  nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ organizuojamas edukacinis – kūrybinis renginys, skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą bei ugdyti pilietinį sąmoningumą.  Renginyje dalyvavo aktyviausieji progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys, konkursai,  analizuotos situacijos.

Sveikiname su Lietuvos 100-mečiu!​

Nuo 2018 m. vasario 7 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje paskelbtas karantinas tęsiamas iki vasario 15 d. (imtinai).

Sausio mėnesį numatomi konkursai ir olimpiados:
Sausio 24 d. – 4 kl. matematikos olimpiada.
Sausio 25 d.  – Meninio skaitymo konkursas.
Sausio 26 d.  – Geografinių žinių konkursas ,,Keliauk kitaip“ LITEXPO.
Sausio 26 d.  – Viktorina ,,Skaitai knygas – kaupi žinias“. 4 kl. mokiniams.
Sausio 26 d.  – Konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ 5–8 kl. mokyklinis turas.
Sausio mėnesį – Garsiniai skaitymai netradicinėse erdvėse ,,Griebk knygą ir skaityk! Pareklamuok knygą draugui“.

Džiugios šventinės nuotaikos linkime šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga!