Pranešimai

Sveikiname su šventomis Velykomis

Sveikiname su šv. Velykomis.

Įrašo autorius:
Danutė Jatulė
Direktorė

Sveikiname su Kovo 11-ąja

Kovo 1d.  progimnazijos aktų salėje vyko Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos ir  nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ organizuojamas edukacinis – kūrybinis renginys, skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą bei ugdyti pilietinį sąmoningumą.  Renginyje dalyvavo aktyviausieji progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys, konkursai,  analizuotos situacijos.

Sveikiname su Lietuvos 100-mečiu!​

Nuo 2018 m. vasario 7 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje paskelbtas karantinas tęsiamas iki vasario 15 d. (imtinai).

Gegužės 5-13 dienomis  mūsų mokyklos bendruomenė laukia svečių pagal Erasmus +  programos strateginių mokyklų partnerysčių projektą „Keturi regionai - viena Europa“.
Progimnazijoje viešės  mokinių ir mokytojų delegacijos iš trijų užsienio šalių mokyklų: Armand Faillieres vardo mokykla iš pietų Prancūzijos miesto Mézin; Vokietijos mokykla iš Bad Dürrheim; Lenkijos mokykla iš Kasina Wielka. Kiekvieną mokyklą atstovaus 10 žmonių komanda (2 mokytojai, 8 vaikai), kurie bus apgyvendinti šeimose bei turės unikalią galimybę susipažinti su mūsų kultūra bei gyvenimo būdu. O tėvai galės prisiminti  ar patobulinti lenkų, vokiečių bei anglų kalbų žinias, pabendrauti su jaunimu iš kitų šalių neformalioje aplinkoje, daugiau sužinoti apie šalis partneres.
Tikimės, kad projektas vyks sklandžiai ir sėkmingai bei kviečiame mokyklos bendruomenę aktyviai įsijungti į projekto veiklas.