Pranešimai

Sveikiname su šventomis Velykomis

Sveikiname su šv. Velykomis.

Įrašo autorius:
Danutė Jatulė
Direktorė

Sveikiname su Kovo 11-ąja

Kovo 1d.  progimnazijos aktų salėje vyko Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos ir  nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ organizuojamas edukacinis – kūrybinis renginys, skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą bei ugdyti pilietinį sąmoningumą.  Renginyje dalyvavo aktyviausieji progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys, konkursai,  analizuotos situacijos.

Sveikiname su Lietuvos 100-mečiu!​

Nuo 2018 m. vasario 7 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje paskelbtas karantinas tęsiamas iki vasario 15 d. (imtinai).

Sausio mėnesį numatomi konkursai ir olimpiados:
Sausio 24 d. – 4 kl. matematikos olimpiada.
Sausio 25 d.  – Meninio skaitymo konkursas.
Sausio 26 d.  – Geografinių žinių konkursas ,,Keliauk kitaip“ LITEXPO.
Sausio 26 d.  – Viktorina ,,Skaitai knygas – kaupi žinias“. 4 kl. mokiniams.
Sausio 26 d.  – Konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ 5–8 kl. mokyklinis turas.
Sausio mėnesį – Garsiniai skaitymai netradicinėse erdvėse ,,Griebk knygą ir skaityk! Pareklamuok knygą draugui“.