Pranešimai

Aštuntų klasių mokiniai lankėsi VMI ir Darbo biržoje

Balandžio 13 ir 17 dienomis aštuntų klasių mokiniai lankėsi Panevėžio apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje Ignalinos poskyryje, kur vyko profesinis veiklinimas. Kudabiečius pasitikusi šios įstaigos vedėja Sigutė Bagdonienė mokinius supažindino su valstybės  tarnautojo darbo specifika bei sąžiningai mokamų mokesčių sistemos svarba. Darbo biržos atstovė supažindino su įstaigos veikla ir kvietė moksleivius kreiptis į darbo biržą ne kaip bedarbiams, o kaip darbdaviams,  ieškantiems darbuotojų.

Agnė Lenard-Levčenkienė Įrašo autorius:
Agnė Lenard-Levčenkienė
Etikos mokytoja

Sveikiname su šv. Velykomis.

Sveikiname su Kovo 11-ąja

Kovo 1d.  progimnazijos aktų salėje vyko Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos ir  nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ organizuojamas edukacinis – kūrybinis renginys, skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą bei ugdyti pilietinį sąmoningumą.  Renginyje dalyvavo aktyviausieji progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys, konkursai,  analizuotos situacijos.

Sveikiname su Lietuvos 100-mečiu!​

Nuo 2018 m. vasario 7 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje paskelbtas karantinas tęsiamas iki vasario 15 d. (imtinai).