Pranešimai

Prevencinė programa „Obuolio draugai“

2018-2019 m.m. antrų trečių klasių mokiniai dalyvauja prevencinėje programoje „Obuolio draugai“. Ši programa padeda ugdyti vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, pasakyti tai, ką nori pasakyti, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti nerimą, nusivylimą, atstūmimą, patyčias, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus. Programa moko pačius vaikus vertinti situaciją ir patiems ieškoti iš jos išeities, o jos nerandant, kreiptis pagalbos.
Programa „Obuolio draugai“ yra svarbi vaiko ugdymui(si) ir raidai, nes ugdo jo asmeninę, socialinę bei komunikavimo kompetencijas, kurios ne tik padeda palaikyti gerą emocinę savijautą ir kurti saugų, draugišką mikroklimatą, bet ir daro teigiamą įtaką vaiko mokymosi pasiekimams.

Balandžio 13 ir 17 dienomis aštuntų klasių mokiniai lankėsi Panevėžio apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje Ignalinos poskyryje, kur vyko profesinis veiklinimas. Kudabiečius pasitikusi šios įstaigos vedėja Sigutė Bagdonienė mokinius supažindino su valstybės  tarnautojo darbo specifika bei sąžiningai mokamų mokesčių sistemos svarba. Darbo biržos atstovė supažindino su įstaigos veikla ir kvietė moksleivius kreiptis į darbo biržą ne kaip bedarbiams, o kaip darbdaviams,  ieškantiems darbuotojų.

Sveikiname su šv. Velykomis.

Sveikiname su Kovo 11-ąja

Kovo 1d.  progimnazijos aktų salėje vyko Policijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos ir  nevyriausybinės organizacijos VŠĮ „Projektų valdymo ir mokymo centras“ projekto „Būk pilietiškas ir atsakingas“ organizuojamas edukacinis – kūrybinis renginys, skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir stiprinti jaunimo pilietinę brandą bei ugdyti pilietinį sąmoningumą.  Renginyje dalyvavo aktyviausieji progimnazijos 7 ir 8 klasių mokiniai. Vyko aktyvios diskusijos, kūrybinės užduotys, konkursai,  analizuotos situacijos.

Sveikiname su Lietuvos 100-mečiu!​