Pranešimai

Edukacinių erdvių modernizavimo projekto įgyvendinimas progimnazijoje

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įgyvendinamas Edukacinių erdvių modernizavimo projektas. Kuriamos kūrybiškumą skatinančios edukacinės erdvės progimnazijos aktų ir sporto salėse, technologijų, gamtos mokslų, dailės kabinetuose, įsigyta techninės įrangos ir baldų. Projekto  vykdomas veiklas, atliktus remonto darbus progimnazijos direktorė D. Jatulė  pristatė  susitikime su Švietimo, kultūros ir sporto vedėja gražina Mackoniene.
Plačiau apie projekto vykdymą skaitykite: http://www.ignalina.lt/go.php/lit/Ignalinos-Ceslovo-Kudabos-progimnazija-tampa-modernesne/14873 arba https://www.etaplius.lt/ignalinos-ceslovo-kudabos-progimnazija-tampa-modernesne?fbclid=IwAR0gEi756VIviSysbkRvqHs9sD7emTF-am5i5OuaWBEwPhE8GnUyCLdiLNA

Miglė Rakštelienė Įrašo autorius:
Miglė Rakštelienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Visus, visus, visus
didelius ir mažus kviečiame į

KAZIUKO MUGĘ.

Vasario mėnesį numatomi renginiai:
Vasario 13 d. – Renginys pradinių kl. „Pasakų pasaulyje“.
Vasario 14 d. – Valentino dienos vakaras 7-8 kl.
Vasario 15 d. – Vasario 16-osios minėjimas.
Vasario 25 d. – Ilgalaikio projekto „Ignalinos rajonas – turistų akimis“ pristatymas.

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 21 d. įsakymu Nr. VT-27 „Dėl gripo epidemijos Ignalinos rajono savivaldybėje paskelbimo“ ir Sveikatos apsaugos ministerijos 2009-11-25 rašte Nr. 10-(11.3-191)-6719 „Dėl rekomenduojamų priemonių taikymo gripo epidemijos metu“ pateiktomis rekomendacijomis, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Ceikinių skyriuje skelbiama gripo epidemija nuo 2019 m. sausio 25 d. iki vasario 1 d.

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 21 d. įsakymu Nr. VT-27 „Dėl gripo epidemijos Ignalinos rajono savivaldybėje paskelbimo“ ir Sveikatos apsaugos ministerijos 2009-11-25 rašte Nr. 10-(11.3-191)-6719 „Dėl rekomenduojamų priemonių taikymo gripo epidemijos metu“ pateiktomis rekomendacijomis, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje skelbiama gripo epidemija nuo 2019 m. sausio 22 d. iki sausio 29 d.

Sausio mėnesį numatomi konkursai ir olimpiados:
Sausio 23 d. – Meninio skaitymo konkursas.
Sausio 23 d. – Konkursas 6 klasių mokiniams ,,Įdomioji matematika“.
Sausio 24 d. – Mokyklinis 6-8 klasių Č. Kudabos geografinis konkursas.
Sausio 29 d. – Konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ 5-8 kl. mokyklinis turas.
Sausio mėnesį – Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ atranka.
Sausio mėnesį – Mokyklinė technologijų olimpiada- atranka.