Pranešimai

Kovo mėnesio veikla

Kovo mėnesį organizuojami renginiai ir netradicinės veiklos:
Kovo 1 d. – Meninio skaitymo konkursas 1-4 kl. „Ir knyga mane augino“.
Kovo 4 d. – Kaziuko mugė.
Kovo 8 d. – Kovo 11-osios renginys.
Kovo 21 d. – Netradicinė veikla 8b „Inkilų kėlimo akcija“.
Kovo 21 d. – Netradicinė veikla 5 kl. „Žemės diena“.
Kovo 26 d. – Netradicinė veikla 7 kl. „Geografinis septintokų protmūšis“.
Kovo 29 d. – Rusų kalbos abėcėlės šventė.
Organizuojami konkursai ir olimpiados:
Kovo 6 d. – Mokyklinė matematikos olimpiada 3-4 kl.
Kovo 7 d. – Mokyklinė matematikos olimpiada 5-8 kl.
Kovo 8 d. – Nacionalinio diktanto konkursas.
Kovo mėnesį – Respublikinis konkursas „Olympis 2019“.
Kovo mėnesį – Tarptautinis konkursas „Kengūra 2019“.
Numatomos varžybos, parodos, akcijos ir prevencinės veiklos:
Kovo 4-8 d. – Krepšinio varžybos 5 kl.
Kovo 15 d. – Projekto „Sveikame kūne – sveika siela“ paskaita 2 kl. „Asmens higiena“
Kovo 15 d. – Miego diena.
Kovo 18 – 20 d. – Sveikatos savaitė „Kopiame sveikatingumo laiptais“, dalyvauja 3-4 kl.
Kovo 22 d. – Paskaita, skirta vandens dienai 2-3 kl.
Kovo mėnesį – Dalyvavimas kompanijos BE PATYČIŲ veiklose.
Kovo mėnesį – Mokinių piešinių paroda „Mano svajonių profesija“.
Kovo mėnesį – N. Trinkūnienės tapybos darbų pamoka.
Kovo mėnesį – Skaitomiausių knygų paroda „Jums gali patikti“.
Kovo mėnesį – Smiginio varžybos 7-8 kl.

___________________________

Sandra Šilienė Įrašo autorius:
Sandra Šilienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įgyvendinamas Edukacinių erdvių modernizavimo projektas. Kuriamos kūrybiškumą skatinančios edukacinės erdvės progimnazijos aktų ir sporto salėse, technologijų, gamtos mokslų, dailės kabinetuose, įsigyta techninės įrangos ir baldų. Projekto  vykdomas veiklas, atliktus remonto darbus progimnazijos direktorė D. Jatulė  pristatė  susitikime su Švietimo, kultūros ir sporto vedėja gražina Mackoniene.

Visus, visus, visus
didelius ir mažus kviečiame į

KAZIUKO MUGĘ.

Vasario mėnesį numatomi renginiai:
Vasario 13 d. – Renginys pradinių kl. „Pasakų pasaulyje“.
Vasario 14 d. – Valentino dienos vakaras 7-8 kl.
Vasario 15 d. – Vasario 16-osios minėjimas.
Vasario 25 d. – Ilgalaikio projekto „Ignalinos rajonas – turistų akimis“ pristatymas. 

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 21 d. įsakymu Nr. VT-27 „Dėl gripo epidemijos Ignalinos rajono savivaldybėje paskelbimo“ ir Sveikatos apsaugos ministerijos 2009-11-25 rašte Nr. 10-(11.3-191)-6719 „Dėl rekomenduojamų priemonių taikymo gripo epidemijos metu“ pateiktomis rekomendacijomis, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Ceikinių skyriuje skelbiama gripo epidemija nuo 2019 m. sausio 25 d. iki vasario 1 d.

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 21 d. įsakymu Nr. VT-27 „Dėl gripo epidemijos Ignalinos rajono savivaldybėje paskelbimo“ ir Sveikatos apsaugos ministerijos 2009-11-25 rašte Nr. 10-(11.3-191)-6719 „Dėl rekomenduojamų priemonių taikymo gripo epidemijos metu“ pateiktomis rekomendacijomis, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje skelbiama gripo epidemija nuo 2019 m. sausio 22 d. iki sausio 29 d.