Pranešimai

„Šviesoforo“ varžybos

Balandžio 17 d. progimnazijoje vyko 1-4 klasių „Šviesoforo“ varžybų mokyklinis turas. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, aiškino situacijas maketuose, dėliojo kelio ženklų dėlionę, rodė, kaip taisyklingai pereiti pėsčiųjų perėją.
Varžybų rezultatai:
I vieta –  4 klasių komanda.
II vieta – 2  klasių komanda.
III vieta – 1 klasių komanda.
IV vieta – 3 klasių komanda.
Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir  atminimo dovanėlėmis. Varžybų rezultatai parodė, kad mokiniai moka kelių eismo taisykles ir geba saugiai elgtis gatvėse ir keliuose.

Jūratė Snieškienė Įrašo autorius:
Jūratė Snieškienė
Pradinių klasių mokytoja

Sveikiname su Šv. Velykom!

Prašome pervesti 2% pajamų mokesčio Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijai. Kodas 190238671.
Lėšos bus skirtos edukacinei aplinkai turtinti.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija norėdama įsivertinti mokinių mokymosi pasiekimus taikant Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo įrankius (diagnostinius ir standartizuotus testus) 2019 m. dalyvauja  Nacionalinio egzaminų centro (toliau – NEC) organizuojamame veiksmo tyrime.
Tyrimo tikslas – teikti grįžtamojo ryšio informaciją apie mokinių mokymosi rezultatus, šalies, savivaldybės ir mokyklos lygmenimis tobulinti mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo procedūras ir plėsti duomenų, surinktų naudojant šalies lygmeniu parengtus Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (toliau NMPP) bei nacionalinių mokinių pasiekimų tyrimų įrankius, panaudojimą ugdymo kokybei gerinti.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje įgyvendinamas Edukacinių erdvių modernizavimo projektas. Kuriamos kūrybiškumą skatinančios edukacinės erdvės progimnazijos aktų ir sporto salėse, technologijų, gamtos mokslų, dailės kabinetuose, įsigyta techninės įrangos ir baldų. Projekto  vykdomas veiklas, atliktus remonto darbus progimnazijos direktorė D. Jatulė  pristatė  susitikime su Švietimo, kultūros ir sporto vedėja gražina Mackoniene.

Visus, visus, visus
didelius ir mažus kviečiame į

KAZIUKO MUGĘ.