Pranešimai

Sveikinimas

Sveikinimas priešmokyklinukams ir pradinukams mokslo metų pabaigos proga.

___________________________

Įrašo autorius:
Danutė Jatulė
Direktorė
Ankstesni įrašai


PUG, 1–4 kl. mokslo metus baigs 2020 m. birželio 3 d. nuotoliniu būdu.
5–8 kl. mokslo metus baigs 2020 m. birželio 12 d. nuotoliniu būdu.
Pamokos vyks iki 2020 m. gegužės 29 d. nuotoliniu būdu.
O nuo birželio 1 d. vyks individualios, grupinės konsultacijos, netradicinė edukacinė veikla nuotoliniu būdu.

 

karantino laikotarpis – didelis išbandymas visiems žmonėms. Jei namuose jums grasina tėvai ar kiti artimieji, jei jus muša, nepadoriai su jumis elgiasi, neduoda valgyti ar kitaip jus skriaudžia, jei iš jūsų tyčiojasi klasės draugai, kiti vaikai ar suaugusieji, jei jums grasina internete – NETYLĖKITE!
Susidūrę su panašiomis problemomis arba jei žinote, kad su tokiomis problemomis susidūrė jūsų draugai ar pažįstami – drąsiai kreipkitės į Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistus, kurių kontaktus rasite www.vaikoteises.lt arba „Pagalbos vaikams liniją“ www.pagalbavaikams.lt.
Su šia linija galima susisiekti trimis būdais:
*Nemokamu telefono numeriu 116 111 per „Vaikų liniją“;
*Elektroniniu paštu info@pagalbavaikams.lt,
*Tiesioginėmis konsultacijomis „online” (interneto svetainėje www.pagalbavaikams.lt pagrindinio puslapio kairės pusės apačioje rašant skiltyje konsultuokis tiesiogiai).

Tęsiasi 4-ta nuotolinio mokymo savaitė. Kas dvi savaites 108 mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, dalinami maisto daviniai. Bendra išdalinto maisto suma 5400 Eur.  Taip pat mokiniai iš socialiai remtinų šeimų aprūpinami kompiuterine įranga. Jau išdalintos 72 planšetės. 

Pateikiame Nacionalinės švietimo agentūros ir Ryšių reguliavimo tarnybos parengtas rekomendacijas mokytojams, mokiniams ir jų tėvams, kaip tinkamai naudotis nuotolinio mokymo priemonėmis, siekiant užtikrinti asmens duomenų saugumą.

Rekomendacijos mokytojams dėl nuotolinių mokymų
Rekomendacijos tėvams dėl vaikų saugumo
Elkimės atsakingai mokydamiesi nuotoliniu būdu

Sveikiname su šv. Velykom.