Pranešimai

Kvietimas Vasario 16-ąją švęsti linksmai ir išradingai

Visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir kitus progimnazijos darbuotojus kviečiame prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Siūlome kurti sniego kompozicijas, gal net spalvotas, nudažant sniegą trispalvės spalvomis, organizuojant įvairias pagalbos artimiesiems, draugams ar kaimynams veiklas, nudirbant gerus bei naudingus darbus pvz. nukasant pagyvenusio kaimyno ar daugiabučio namo kiemą. Prisidėdami prie šios akcijos pasitelkite savo fantaziją.

Akcijos akimirkas, įamžinkite nuotraukose ir jas siųskite savo klasės vadovui, o vadovai, tik atrinkę tinkamas, iki vasario 5 d. persiųskite mokytojui Gintarui. Pasidžiaugti akcijos nuotraukomis mokiniai galės klasių valandėlių metu nuo vasario 8 iki 12 d.

Vasario 16 d. visa bendruomenė kviečiama į ėjimo akciją, skirtą Vasario 16-ąjai paminėti.

Kviečiame pasidabinus tautine atributika, kartu su šeima, pėsčiomis aplankyti gražiausias mūsų krašto vietas, nusifotografuoti ir su grotažymėmis #kudabosprogimnazija #einameužlietuvą dalintis šeimos nuotraukomis savo Facebook paskyroje arba Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos Facebook puslapio naujienoje apie ėjimo akciją dalintis komentarais su įspūdingiausiomis jūsų žygių nuotraukomis. Už patikusias nuotraukas kviečiame balsuoti, išreiškiant savo nuomonę, paspaudžiant „patiktuką“ arba paliekant komentarą.

Būkime pilietiški ir nusiteikę linksmai atšvęsti Lietuvos gimtadienį!

___________________________

Miglė Rakštelienė Įrašo autorius:
Miglė Rakštelienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Yra parengtas švietimo įstaigų reorganizacijos plano projektas, kuris perduotas svarstyti  bendruomenėms. TAMO dienyne paskelbta apklausa, kurioje gali dalyvauti kiekvienas bendruomenės narys (mokiniai, mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai). Jei turite klausimų, skambinkite (8 655 35800) arba rašykite el. paštu valentina.ceponiene@irg.lt. Atsakysiu į visus Jūsų klausimus.

Progimnazijoje planuojama minėti Sausio 13-osios 30-metį.  

 Sausio 6-11 dienomis 

Visi bendruomenės nariai kviečiami dalyvauti virtualioje parodoje „Minint Sausio 13-osios 30-metį“. Kviečiame siųsti savo kūrybinius darbus (jų nuotraukas): piešinius, karpinius, eiles ir pan. Sausio 13-osios tema. Siūlome kūrybinius darbus papuošti vienybės simboliu - neužmirštuolės žiedu. Parodos peržiūra nuotoliniu būdu vyks sausio 13 d., pirmos pamokos metu. Darbų laukiame iki sausio 11d. el. paštu: natalija.gimbickiene@kudabosprogimnazija.lt

x Nuo sausio 4 d. ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių, o nuo sausio 6 d. 5–8 klasių mokinių ugdymas(is), neformaliojo švietimo užsiėmimai ir švietimo pagalbos teikimas organizuojamas tik nuotoliniu būdu pagal esamus pamokų ir būrelių tvarkaraščius.

x 50% pamokų organizuojama sinchroniniu būdu (vaizdo pamoka), 50% pamokų – asinchroniniu būdu (savarankiškas skirtų užduočių atlikimas).

Nuotoliniam mokymui naudojama „Microsoft Office 365“ platforma: Outlook ir Teams įrankiai.

Šių metų gruodžio 29 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje nuotoliniu būdu įvyko Darbo tarybos rinkimai. Jose dalyvavo septyni kandidatai, iš jų į Darbo tarybą išrinkti šie: Liudmila Autuch, Audrius Juodagalvis, Jolanta Šuminaitė.

Linkime sėkmės darbuose. 

Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems Kalėdinėje puošyboje ir kūrusiems šventinę nuotaiką.