Pranešimai

Pilietiškumo akcija „Trispalvės spalvų dienos“

Mieli Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – švęsti linksmai ir spalvingai.
Prašome vasario 10 d. pasipuošti geltona spalva, vasario 11 d. – žalia, o vasario 12 d. – raudonos spalvos drabužiais.
Nepamirškite nusifotografuoti ir nuotraukas atsiųsti el. pašto adresu agne.lenard.levcenkiene@kudabosprogimnazija.lt
Maloniai kviečiame prisidėti prie akcijos. Nuotraukos bus viešinamos progimnazijos el. svetainėje.

 

___________________________

Mokinių taryba Įrašo autorius:
Mokinių taryba
Ankstesni įrašai


Visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir kitus progimnazijos darbuotojus kviečiame prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Siūlome kurti sniego kompozicijas, gal net spalvotas, nudažant sniegą trispalvės spalvomis, organizuojant įvairias pagalbos artimiesiems, draugams ar kaimynams veiklas, nudirbant gerus bei naudingus darbus pvz. nukasant pagyvenusio kaimyno ar daugiabučio namo kiemą. Prisidėdami prie šios akcijos pasitelkite savo fantaziją.

Yra parengtas švietimo įstaigų reorganizacijos plano projektas, kuris perduotas svarstyti  bendruomenėms. TAMO dienyne paskelbta apklausa, kurioje gali dalyvauti kiekvienas bendruomenės narys (mokiniai, mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai). Jei turite klausimų, skambinkite (8 655 35800) arba rašykite el. paštu valentina.ceponiene@irg.lt. Atsakysiu į visus Jūsų klausimus.

Progimnazijoje planuojama minėti Sausio 13-osios 30-metį.  

 Sausio 6-11 dienomis 

Visi bendruomenės nariai kviečiami dalyvauti virtualioje parodoje „Minint Sausio 13-osios 30-metį“. Kviečiame siųsti savo kūrybinius darbus (jų nuotraukas): piešinius, karpinius, eiles ir pan. Sausio 13-osios tema. Siūlome kūrybinius darbus papuošti vienybės simboliu - neužmirštuolės žiedu. Parodos peržiūra nuotoliniu būdu vyks sausio 13 d., pirmos pamokos metu. Darbų laukiame iki sausio 11d. el. paštu: natalija.gimbickiene@kudabosprogimnazija.lt

x Nuo sausio 4 d. ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių, o nuo sausio 6 d. 5–8 klasių mokinių ugdymas(is), neformaliojo švietimo užsiėmimai ir švietimo pagalbos teikimas organizuojamas tik nuotoliniu būdu pagal esamus pamokų ir būrelių tvarkaraščius.

x 50% pamokų organizuojama sinchroniniu būdu (vaizdo pamoka), 50% pamokų – asinchroniniu būdu (savarankiškas skirtų užduočių atlikimas).

Nuotoliniam mokymui naudojama „Microsoft Office 365“ platforma: Outlook ir Teams įrankiai.

Šių metų gruodžio 29 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje nuotoliniu būdu įvyko Darbo tarybos rinkimai. Jose dalyvavo septyni kandidatai, iš jų į Darbo tarybą išrinkti šie: Liudmila Autuch, Audrius Juodagalvis, Jolanta Šuminaitė.

Linkime sėkmės darbuose.