Pranešimai

Informacija dėl ugdymo organizavimo nuo kovo 22 dienos

1. Nuo kovo 22 d. ugdymas pagal pradinio, priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo programas vykdomas kontaktiniu būdu laikantis valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų sąlygų.

2. Kaukių leidžiama nedėvėti vaikams, ugdomiems pagal pradinio, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programas, jiems esant ugdymo įstaigoje ir jos teritorijoje.

3. Leidžiamas kontaktinis neformalus vaikų švietimas (būreliai) uždarose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 5 vaikai. Užsiėmimų metu laikomasi operacijų vadovo nustatytų būtinųjų sąlygų.

4. 5-8 kl. ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu iki karantino pabaigos arba iki to laiko, kol bus priimtas kitoks sprendimas.

___________________________

Administracija Įrašo autorius:
Administracija
Ankstesni įrašai


Kviečiame Jus į smagią miego dienai skirtą ilgąją pertrauką. Jos metu žiūrėsime animacinį filmuką, kuris leis atsipalaiduoti ir pailsėti! Pasiimkite savo pledus ir įsitaisykite patogiai! Lauksime jūsų kovo 19 d. 11:35 val.

Prisijungimo nuoroda:

Sveikinimas Kovo 11-osios proga.

Sveikiname Moters dienos proga.

Mokykloje susikūrė mokinių savanorių komanda, kuri pasiryžusi padėti visiems mokiniams, kurie patiria mokymosi sunkumų. Jei Tau reikia draugiško ir suprantamo paaiškinimo, kai mokytis vieni kitiems padeda vaikai, tuomet kreipkis pagalbos į savanorius ir šalink mokymosi spragas. Tai padaryti gali Teams programoje. Paieškos lauke suvesk reikiamą savanorio vardą, pavardę ir parašyk jam žinutę.

Savanorių lentelė

Mieli progimnazijos mokiniai ir mokytojai, ar pasiilgote kino teatro, kuomet susirinkę su kitais žmonėmis vienu metu žiūrėdavote filmą, valgydavote spragėsius ir smagiai leisdavote laiką?  

Mokinių taryba kviečia Jus šį penktadienį 17 val. atvykti į virtualią „Tems“ kino salę ir smagiai paminėti Valentino dieną. Spustelėkite čia, kad prisijungtumėte prie susitikimo

Maloniai lauksime 5 – 8 klasių moksleivių, mokytojų bei administracijos.