Pranešimai

Su kovo 8-ąja!

Sveikiname Moters dienos proga.

___________________________

Progimnazijos vyrai Įrašo autorius:
Progimnazijos vyrai
Ankstesni įrašai


Mokykloje susikūrė mokinių savanorių komanda, kuri pasiryžusi padėti visiems mokiniams, kurie patiria mokymosi sunkumų. Jei Tau reikia draugiško ir suprantamo paaiškinimo, kai mokytis vieni kitiems padeda vaikai, tuomet kreipkis pagalbos į savanorius ir šalink mokymosi spragas. Tai padaryti gali Teams programoje. Paieškos lauke suvesk reikiamą savanorio vardą, pavardę ir parašyk jam žinutę.

Savanorių lentelė

Mieli progimnazijos mokiniai ir mokytojai, ar pasiilgote kino teatro, kuomet susirinkę su kitais žmonėmis vienu metu žiūrėdavote filmą, valgydavote spragėsius ir smagiai leisdavote laiką?  

Mokinių taryba kviečia Jus šį penktadienį 17 val. atvykti į virtualią „Tems“ kino salę ir smagiai paminėti Valentino dieną. Spustelėkite čia, kad prisijungtumėte prie susitikimo

Maloniai lauksime 5 – 8 klasių moksleivių, mokytojų bei administracijos.

Mieli Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenės nariai, kviečiame Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – švęsti linksmai ir spalvingai.
Prašome vasario 10 d. pasipuošti geltona spalva, vasario 11 d. – žalia, o vasario 12 d. – raudonos spalvos drabužiais.
Nepamirškite nusifotografuoti ir nuotraukas atsiųsti el. pašto adresu agne.lenard.levcenkiene@kudabosprogimnazija.lt
Maloniai kviečiame prisidėti prie akcijos. Nuotraukos bus viešinamos progimnazijos el. svetainėje.

Visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir kitus progimnazijos darbuotojus kviečiame prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Siūlome kurti sniego kompozicijas, gal net spalvotas, nudažant sniegą trispalvės spalvomis, organizuojant įvairias pagalbos artimiesiems, draugams ar kaimynams veiklas, nudirbant gerus bei naudingus darbus pvz. nukasant pagyvenusio kaimyno ar daugiabučio namo kiemą. Prisidėdami prie šios akcijos pasitelkite savo fantaziją.

Yra parengtas švietimo įstaigų reorganizacijos plano projektas, kuris perduotas svarstyti  bendruomenėms. TAMO dienyne paskelbta apklausa, kurioje gali dalyvauti kiekvienas bendruomenės narys (mokiniai, mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai). Jei turite klausimų, skambinkite (8 655 35800) arba rašykite el. paštu valentina.ceponiene@irg.lt. Atsakysiu į visus Jūsų klausimus.