Pranešimai

Sveikinimas mokslo metų baigimo proga

Administracijos sveikinimas mokslo metų baigimo proga.

Administracija Įrašo autorius:
Administracija

Progimnazijos bendruomenę kviečiame susipažinti su  nuo 2021-2022m. įsigaliosiančio Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo projektu. Pasiūlymų ar pageidavimu lauksime iki 2021-06-15 el. paštu kudabosm@ignalina.lt arba telefonu 8 386 53744

Nuo gegužės 14 d. vadovaujantis  gegužės 10 d. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus organizuojamas derinant kasdienį ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.
Kontaktinis ugdymas   mokykloje organizuojamas 5a, 5b, 6c ir 7a klasių mokiniams. Kitoms klasėms (5c, 6a, 6b, 7b, 8a, 8b) ugdymas ir toliau organizuojamas nuotoliniu būdu.

Nuo gegužės 10 d. vadovaujantis LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus  organizuojamas derinant kasdienį  ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuoti ugdymo procesą mišriu būdu 1–4 klasėms nuo 2021 m. balandžio 29 d. iki karantino pabaigos.

Sveikiname artėjančių Šv. Velykų proga.