Pranešimai

Pirmoko kraitelio kanceliarinės prekės

Informuojame, kad šiais metais savivaldybė visiems rajono pirmokams dovanos mokyklinių reikmenų krepšelius.

Nr.

Prekės pavadinimas

Prekės aprašymas

2.1.

Pieštukas, padrožtas, HB

Pieštukas, medinis korpusas, padrožtas, grafitas HB kietumo.

2.2.

Spalvoti pieštukai

Aukštos kokybės spalvoti pieštukai, lengvai padrožiami. Pakuotėje ne mažiau kaip 10 vnt. skirtingų spalvų pieštukų.

2.3.

Trintukas

Trintukas, ne mažesnis kaip 35 x 14 x 8 mm matmenų

2.4.

Aplankalai sąsiuviniams A5 formato

Aplankalai sąsiuviniams, A5 formato, pakuotėje ne mažiau kaip 10 vnt.

2.5.

Flomasteriai

Skirtingų spalvų flomasteriai skirti piešimui, braižymui, rašymui ant popieriaus. Rinkinyje ne mažiau kaip 10 skirtingų spalvų.

2.6.

Akvarelė

Akvarelė. Rinkinyje ne mažiau kaip 10 skirtingų spalvų. Spalvos lengvai maišosi tarpusavyje. Į komplektą teptukai neįeina.

2.7.

Dvipusis spalvotas kartonas, A4

Dvipusis spalvotas kartonas, A4 formato, rinkinyje ne mažiau kai  8 lapai. Popieriaus gramatūra ne mažesnė kaip 190 g/m²

2.8.

Spalvotas popierius, dvipusis

Spalvotas popierius, dvipusis, rinkinyje ne mažiau kaip  8 lapai. Popieriaus gramatūra ne mažesnė kaip 80 g/m²

2.9.

Sąsiuvinis  12 lapų, 1 klasei, langeliais

Sąsiuvinis 1 klasei, langeliais, A5 formato, 12 lapų, vidinių lapų gramatūra 80 gsm.

2.10.

Sąsiuvinis 12 lapų, 1 klasei, linija

Sąsiuvinis 1 klasei, linijomis, A5 formato, 12 lapų, vidinių lapų gramatūra 80 gsm.

2.11.

Dvigubas drožtukas su konteineriu

Dvigubas drožtukas su konteineriu - talpa drožlėms

2.12.

Teptukų rinkinys

Teptukų rinkinys. Pakuotėje ne mažiau kaip 3 vnt. skirtingų dydžių teptukų.

2.13.

Liniuotė

Liniuotė, skaidri,  ne mažiau kaip 20 cm ilgio

2.14.

Pieštukiniai klijai

Pieštukiniai klijai - popieriaus ir kartono gaminiams klijuoti. Ne mažiau kaip 8 g talpos.

2.15.

Klijai PVA

Klijai PVA, ne mažiau kaip 120 ml talpos.  Skysti. Puikiai tinka popieriui ir kartonui klijuoti.

2.16.

Vaikiškos žirklės

Vaikiškos žirklės, ne mažiau kaip 13 cm ilgio. Bukos, su plastmasine rankena.

2.17.

Piešimo albumas akvarelei

Piešimo albumas akvarelei, A4 formato , albume ne mažiau kaip 10 lapų. Popieriaus gramatūra ne mažesnė kaip 210 g/m²

2.18.

Plunksnakotis

Plunksnakotis su nerūdijančio plieno plunksna bei plastikiniu korpusu. Tinkamos standartinės  rašalo kapsulės.

2.19.

Trumpos rašalo kapsulės, mėlyna spalva

Trumpos rašalo kapsulės, mėlynos spalvos, 6 vnt.

2.20.

Šviesą atspindintis pakabukas

Šviesą atspindintis atšvaitas - pakabukas, pagamintas iš PVC plastiko.

Dūdelė

Muzikinis instrumentas

Dalinamės nuoroda “Kaip ruoštis mokyklai kartu su vaiku ar paaugliu?”

Administracijos sveikinimas mokslo metų baigimo proga.

Progimnazijos bendruomenę kviečiame susipažinti su  nuo 2021-2022m. įsigaliosiančio Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo projektu. Pasiūlymų ar pageidavimu lauksime iki 2021-06-15 el. paštu kudabosm@ignalina.lt arba telefonu 8 386 53744

Nuo gegužės 14 d. vadovaujantis  gegužės 10 d. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus organizuojamas derinant kasdienį ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.
Kontaktinis ugdymas   mokykloje organizuojamas 5a, 5b, 6c ir 7a klasių mokiniams. Kitoms klasėms (5c, 6a, 6b, 7b, 8a, 8b) ugdymas ir toliau organizuojamas nuotoliniu būdu.

Nuo gegužės 10 d. vadovaujantis LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus  organizuojamas derinant kasdienį  ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuoti ugdymo procesą mišriu būdu 1–4 klasėms nuo 2021 m. balandžio 29 d. iki karantino pabaigos.