Pranešimai

Rugsėjo 1-oji

1. Rugsėjo 1 d.
8.30 val. – pirmokai ir abiturientai renkasi prie Kultūros centro ir rikiuojasi eisenai.
Nuo 8.30 val. – priešmokyklinukai, 2-8 klasių bei I-III klasių mokiniai renkasi miesto aikštėje
8.45 val. abiturientų ir pirmokų eisena pajuda į miesto aikštę.
Iki 9.00 val. – eisenos dalyviai aikštėje sustoja nurodytose vietose.
9.00 val. – šventės pradžia aikštėje.
Po šventės, grojant orkestrui, visi bendra eisena grįžta į klases pirmajai šventinei pamokai.
2. P.S. Jei lytų, pirmokams ir abiturientams šventė vyktų Kultūros centre. O kitiems – klasėse.
Klasėms skiriami kabinetai:
PUG - 3 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris.
1a – 44 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
1b – 45 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
2a – 5 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
2b – 6 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
3a – 27 kab. įėjimas/išėjimas pro lauko duris  nuo moksleivių namų;
3b – 28 kab. įėjimas/išėjimas pro lauko duris  nuo moksleivių namų;
3c – 35 kab. įėjimas/išėjimas pro duris į krepšinio aikštelę  nuo baseino pusės;
4a – 29 kab. įėjimas/išėjimas pro duris į krepšinio aikštelę  nuo baseino pusės;
4b – 30 kab. įėjimas/išėjimas pro duris į krepšinio aikštelę  nuo baseino pusės;
5a – 53 kab. įėjimas/išėjimas pro lauko duris nuo moksleivių namų, kilti į antrą aukštą pro mokytojų kambarį link laiptinės ir kilti į IIIa;
5b – 50 kab. įėjimas/išėjimas pro lauko duris nuo moksleivių namų, kilti į antrą aukštą pro mokytojų kambarį link laiptinės ir kilti į IIIa;
5c – 49 kab. įėjimas/išėjimas pro lauko duris nuo moksleivių namų, kilti į antrą aukštą pro mokytojų kambarį link laiptinės ir kilti į IIIa.
6a – 12 kab. įėjimas/išėjimas pro  duris į stadioną;
6b – 9 kab. įėjimas/išėjimas pro  duris į stadioną;
6c – 13 kab. įėjimas/išėjimas pro  duris į stadioną;
7a – 19 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
7b – 20 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
7c – 18 kab. įėjimas/išėjimas pro paradines duris;
8a – 56 kab. įėjimas/išėjimas pro krepšinio aikštelę  nuo baseino pusės, laiptine kilti į IIIa;
8b –57 kab. įėjimas/išėjimas pro krepšinio aikštelę  nuo baseino pusės, laiptine kilti į IIIa;
Rugsėjo 1-ąją į klases užeiti kviečiami tik priešmokyklinukų ir pirmokų tėveliai.
Į mokyklą negali atvykti asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.
Mokiniai ir suaugę asmenys (išskyrus priešmokyklinio ugdymo vaikus ir 1-4 kl. mokinius) privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Administracija Įrašo autorius:
Administracija

Sveikiname su rugsėjo 1-ąja!

Informuojame, kad šiais metais savivaldybė visiems rajono pirmokams dovanos mokyklinių reikmenų krepšelius.

Administracijos sveikinimas mokslo metų baigimo proga.

Progimnazijos bendruomenę kviečiame susipažinti su  nuo 2021-2022m. įsigaliosiančio Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo projektu. Pasiūlymų ar pageidavimu lauksime iki 2021-06-15 el. paštu kudabosm@ignalina.lt arba telefonu 8 386 53744

Nuo gegužės 14 d. vadovaujantis  gegužės 10 d. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus organizuojamas derinant kasdienį ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.
Kontaktinis ugdymas   mokykloje organizuojamas 5a, 5b, 6c ir 7a klasių mokiniams. Kitoms klasėms (5c, 6a, 6b, 7b, 8a, 8b) ugdymas ir toliau organizuojamas nuotoliniu būdu.