Pranešimai

Su rugsėjo 1-ąja!

Sveikiname su rugsėjo 1-ąja!

Administracija Įrašo autorius:
Administracija

Informuojame, kad šiais metais savivaldybė visiems rajono pirmokams dovanos mokyklinių reikmenų krepšelius.

Administracijos sveikinimas mokslo metų baigimo proga.

Progimnazijos bendruomenę kviečiame susipažinti su  nuo 2021-2022m. įsigaliosiančio Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašo projektu. Pasiūlymų ar pageidavimu lauksime iki 2021-06-15 el. paštu kudabosm@ignalina.lt arba telefonu 8 386 53744

Nuo gegužės 14 d. vadovaujantis  gegužės 10 d. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus organizuojamas derinant kasdienį ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.
Kontaktinis ugdymas   mokykloje organizuojamas 5a, 5b, 6c ir 7a klasių mokiniams. Kitoms klasėms (5c, 6a, 6b, 7b, 8a, 8b) ugdymas ir toliau organizuojamas nuotoliniu būdu.

Nuo gegužės 10 d. vadovaujantis LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu ugdymas pagrindinio ugdymo programos mokiniams bus  organizuojamas derinant kasdienį  ir nuotolinį mokymo proceso organizavimo būdus.