Kovo 9 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pirmokai, antrokai lenktyniavo estafečių varžybose. Moksleiviai atliko greitumo, vikrumo, šoklumo užduotis. Aktyviai ir linksmai praleido laiką. Pirmų klasių grupėje nugalėjo 1c kl. komanda, antrokų – 2a kl.
Sveikiname visus varžybų dalyvius!

Kovo 3-5 dienomis Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos organizuota rajoninė centralizuota mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Šiais metais prisijungė ir progimnazijos pradinukai – 2-4 klasių mokiniai.

Progimnazijos trečiokai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atgavimo trisdešimtmetį, pasipuošė trispalviais balionais.

Vasario 27 d. progimnazijoje vyko  Ignalinos r. BUM mergaičių, gimusių 2003 m., tinklinio varžybos. Varžybose dalyvavo Ignalinos gimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos ir dvi progimnazijos komandos.
Varžybose trys komandos surinko vienodai taškų, todėl galutines vietas nulėmė tarpusavį laimėtų setų santykis. Pirma vieta atiteko Ignalinos gimnazistėms. Antra – Didžiasalio „Ryto“ komandai ir trečia – kudabietėms“.
Džiaugiamės, kad progimnazijoje populiarus tinklinio žaidimas. Sveikiname ir dėkojame mergaitėms už gražų komandinį žaidimą.

Šalyje minint Lietuvių kalbos dienas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos septintokai dalyvavo mokyklinėje lietuvių kalbos viktorinoje „Ką žinau apie savo šalį?“. Renginio pradžioje buvo pagerbti ir apdovanoti 6-8 klasių dailyraščio konkurso, Nacionalinio diktanto nugalėtojai.

Kovo 5 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko kasmetinis  projektas  „Kalbų Kengūra“, kuriame savo jėgas išbandė 15 anglų kalbos žinovų. Nors užduotys buvo nelengvos, tikimės, kad sėkmė neaplenks mūsų mokinių. Sėkmingiausiai projekte dalyvavę moksleiviai bus apdovanojami ir kviečiami į Lyderių turą.

Vasario 25, 26 d. progimnazijoje vyko Ignalinos r. mokyklų sporto žaidynių 3-4 ir 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.  Stipriausi progimnazijos ir Vidiškių gimnazijos atletai varžėsi aštuoniose estafetėse, kuriose demonstravo: greitumą, vikrumą, šoklumą, gražų bendravimą. Varžybose nugalėjo Ignalinos  Česlovo Kudabos moksleivių komandos.