Kovo mėnesį startavo tarpdalykinis anglų-rusų kalbų projektas „Patarlių pasaulyje“, kuriame dalyvavo 6a ir 6c klasių mokiniai. Projekto tikslas – ugdyti teigiamas mokinių kalbų mokymosi nuostatas ir skatinti suvokti užsienio kalbą kaip tarpkultūrinio bendravimo priemonę.

Mokiniai, besidomintys gamta, dažnai dalyvauja įvairiose nuotolinėse pamokose, kurias organizuoja  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Jų metu galima ne tik tas pamokas stebėti, bet ir atlikti jų metu skirtas užduotis.
6a klasės mokinė Gabrielė Zabulytė, dalyvavusi ir atlikusi užduotis „Pažinimo voratinklio“ pamokose, sulaukė malonios staigmenos – prizo už teisingai atliktą užduotį. Džiaugiamės Gabrielės aktyvumu ir sveikiname gavus prizą.

5c klasės mokiniai dalyvavo tarpdalykiniame lietuvių kalbos ir informacinių technologijų projekte „Mano knygos veikėjas“. Projekto tikslas – stiprinti tarpdalykinę lietuvių kalbos ir informacinių technologijų integraciją aktyvinant mokinių domėjimąsi grožine literatūra ir sudarant sąlygas kūrybiškai pristatyti grožinės literatūros kūrinius.

Lietuvių kalbos dienoms skirtus renginius 6a klasės mokiniai papildė geografiškai. Jie nutarė pasitikrinti geografinių sąvokų kirčiavimą ruošdami pateiktis, sąvokoms parinko iliustracijas. Kadangi užduotis atliko individualiai, tai pristatymuose dažnai kartojo tas pačias sąvokas – taip ir išsiaiškino, kurios kelia pavojus kirčiuojant, ir geriau įsiminė taisyklingą jų tarimą.

Dabar šeštokai puikiai žino, kaip taisyklingai kirčiuoti žodžius: geografas, seismografas, atlasas, pusiasalis, Antarktida ir kt.

Kovo 27 d. vykęs konkursas prasidėjo iškilmingu atidarymu. Moksleivius ir mokytojus sveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus, konkurso organizacinio komiteto pirmininkas dr. Virginijus Gerulaitis. Dvidešimtmetę konkurso istoriją pristatė Vilniaus universiteto alumnė, geografijos bakalaurė Akvilė Izabelė Ramanauskaitė.

Kasmet Lietuvoje gausu Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių. 5a ir b klasių mokiniai taip pat prisidėjo prie veiklų dalyvaudami viktorinoje „Mūsų kalbos turtai“. Daug smagių emocijų sukėlė aktyvūs penktokų bandymai atspėti senuosius namų apyvokos daiktus ir paaiškinti jų paskirtį. Vėliau jie narpliojo tarminę leksiką: kas tas uzbonas ir punčiakos, ką galėtų reikšti kepelyšius ir kuo tupliai skiriasi nuo čebatų... Šauniai susidoroję su senosios leksikos užduotimis nesuklupo ir atsakinėdami į suktus klausimus, susijusius su dabartine mūsų kalba.
Dėkoju už linksmai praleistą laiką ir parodytą kalbos išmanymą.

Kovo 19 – 26 d. per gamtos ir žmogaus bei biologijos  pamokas 5-7 klasių mokiniai buvo kviečiami paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Jie dalyvavo netradicinėse veiklose, kurių metu  atliko pačias įvairiausias užduotis: turėjo  atpažinti augalus ir gyvūnus, atsakyti į pateiktus klausimus, sudėlioti žodžius iš sumaišytų raidžių ar paaiškinti įdomias biologines sąvokas.  Žemės dienos minėjimui mokiniai ruošėsi jau nuo kovo 1 dienos: rinko informaciją apie Pasaulinę Žemės dieną, jos svarbą, kūrė eiliuotus sveikinimus ar sveikinimo atvirutes.