Renginiai

Rugsėjo 1-oji

Šventiškai nusiteikusi Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pradėjo naujus mokslo metus. Šventę pagerbė šalies vadovė – Dalia Grybauskaitė. Mokslo ir žinių dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė sveikino Ignalinos moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir visą miesto bendruomenę. Ignalinos rajono meras Henrikas Šiaudinis ir Europos parlamento narys Bronis Ropė linkėjo gražios šventės,  sėkmingų mokslo metų, tolerancijos ir sutarimo. Šiais mokslo metais pirmą kartą Rugsėjo 1-osios šventę visos miesto mokyklos: Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija, Ignalinos gimnazija ir mokykla ,,Šaltinėlis“ pasitiko drauge. Į mokyklą pradėsiantiems eiti vaikams šalies vadovė įteikė Pirmoko pasus. Prezidentė apsilankė mūsų mokykloje, bendravo su pirmokais ir dalyvavo pirmoje mokslo metų pamokoje ,,Kur  prasideda saugi Lietuva?“.
Ankstesni įrašai


Ketvirtadienio rytą Ignalinos rajono meras Henrikas Šiaudinis ir  vicemeras Gintautas Kindurys savivaldybės didžiojoje salėje susitiko su  Erasmus+ programos partnerysčių projekto „Four Regions - One Europe“ dalyviais, kurie  nuo gegužės 5d. visą savaitę viešėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje. 
Susitikimo metu rajono meras glaustai  supažindino svečius su rajono aktualijomis, regionine politika, socialinėmis ir ekonominėmis problemomis, kraštovaizdžio ypatumais, rajono siekiais tapti kurortu. Pokalbio metu  dalyviai labai dėkojo už svetingumą, parodytą ypatingą dėmesį, gražiai išpuoselėtą ir švarų miestelį, akivaizdų kultūros puoselėjimą. Ypač žavėjosi miestelio tvarka, išpuoselėtomis erdvėmis, besišypsančiais žmonėmis, jų paslaugumu. 
Projekto Ignalinoje vykdytojai Ignalinos jubiliejaus proga merui įteikė tapytą trijų lelijų paveikslą puoštą kiekvienos projekte dalyvaujančios valstybės vėliavomis simbolizuojantį keturių regionų bendradarbiavimą bei kultūrinių ryšių stiprinimo puoselėjimą.