Renginiai

Išvyka į Kernavę geriausiai besimokantiems 5-8 klasių mokiniams

Birželio 6 dieną, geriausiai mūsų progimnazijoje besimokantys ir aktyviausi 5-8 klasių mokiniai vyko į pažintinę – edukacinę ekskursiją į Kernavę. Visi atidžiai klausėmės gidės pasakojimų, aktyviai demonstravome savo žinias. Kopėme į aukštus ir dabar žaliuojančius piliakalnius. Sužinojome, kaip žmonės gyveno viduramžiais, apžiūrėjome iki šiol išlikusius jų būstus,  įvairiausius įrankius. Atminimui iš beržo drožlių pasidarėme po pakabuką. Namo grįžome praturtinę savo istorijos žinių lagaminą. Tariame didelį ačiū progimnazijos direktorei už padovanotą nuostabią kelionę.

___________________________

Paulius Kolosovas Įrašo autorius:
Paulius Kolosovas
Ankstesni įrašai


Birželio 1 dieną, 7c kasės mokiniai dalyvavo visuotinėje akcijoje „Šok į tėvų klumpes“. Mokiniai lankėsi Smiltės Baužytės ir Gedimino Čeponio mamyčių darbovietėje – Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje, lopšelio grupėse. Septintokai bendravo, dainavo, šoko su vaikučiais bei kartu sudalyvavo darželyje vykusioje šventėje vaikams. Šventėje kudabiečiai su mažaisiais žaidė kamuoliais, statė smėlio pilis,  netgi ėjo sveikatingumo takeliu. Atsisveikinę su vaikais ir auklėtojomis grįžome į mokyklą.

8b klasės mokiniai vyko susipažinti su tragiška XX a. vidurio Lietuvos istorija.
Okupacijų ir laisvės kovų muziejus pasiūlė edukacinę programa „Atverta istorija“. Programa sudaryta iš dviejų dalių: edukacinio užsiėmimo ir teminės ekskursijos.

Gegužės 23 d. ketvirtų klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją po Vilnių. Diena praėjo labai turiningai. Lankėmės Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre ir išklausėme vaizdingą pasakojimą apie saugomas teritorijas, jų augaliją ir gyvūniją. 

Birželio 1 d., 7a klasės mokiniai dalyvavo akcijoje „Šok į tėvų klumpes“. Mokiniai lankėsi Vakarės Kajėnaitės mamytės darbovietėje – Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje. Septintokai bendravo su auklėtojomis, žaidė su vaikais, dalyvavo darželinukų šventėje. 

Tai jis įrodė dalyvaudamas XVIII respublikiniame Č. Kudabos geografijos konkurse, kuris vyko Lietuvos Edukologijos universiteto gamtos mokslų fakultete. Tai pats masiškiausias moksleiviškas renginys Lietuvoje, sutraukiantis didelę būrį smalsių jaunųjų geografijos gerbėjų.