Renginiai

Pristatyta N. Trinkūnienės kūrybos darbų paroda „Einu ten, kur veda širdis…“

Vasario 28 dieną progimnazijos bibliotekoje atidaryta Ignalinos krašto dailininkės Nijolės Trinkūnienės kūrybos darbų paroda „Einu ten, kur veda širdis…“ . Net 23 paveikslai papuošė bibliotekos sienas, vėlimo technika atlikti darbai ir, žinoma, nepaprasti margučiai. Parodos atidarymo renginyje dalyvavo progimnazijos direktorė, pavaduotojos ir didelis būrys Nijolės auklėtinių. Dailininkė sako gyvenanti klausydama savo širdies balso ir stengiasi niekam nelinkėti pikto. „Einu ten, kur veda širdis. Tikiu, kad viską šiame gyvenime galima pasiekti gerumu ir nuoširdžiu darbu“, – dalijosi savo mintimis menininkė. Paroda vyks iki balandžio mėnesio.

___________________________

Danguolė Šimonienė Įrašo autorius:
Danguolė Šimonienė
Bibliotekos vedėja
Ankstesni įrašai


„Technologijų vedliai“ – „Google.org“ remiama ir „bit&Byte“ kuriama bei įgyvendinama kūrybinių technologijų mentorystės programa, kuri per ateinančius 16 mėnesių pasieks 1000 mokytojų visoje Lietuvoje. Šioje programoje dalyvauja ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokytojos Romualda Bagdonienė ir Regina Jeremejeva.

Vasario 9 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko populiariosios dainos festivalis „Baltumo šventė 2019“. Į muzikinį festivalį sugužėjo dainininkai iš visos Lietuvos.
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijai šauniai atstovavo ir debiutavo mišrus vokalinis ansamblis „Pumpurėliai“, kurie atliko dainą „Lietutis“. O solistas Mantas Bendorius, turintis jau nemažą patirtį, pradžiugino daina „Gera“.
Džiaugiamės galėdami pasirodyti puikioje scenoje. Norime padėkoti progimnazijos direktorei už palaikymą ir supratimą.

Tu esi ta bekraštė mėlynė,
Pražydus šventam ilgesy,
Ir širdy išnešiota tėvynė,
Ir džiaugsmas, ir laimė esi!
                         Jonas Aistis

Vasario 15-ąją progimnazijos pradinių klasių mokiniai susirinko mokyklos kiemelyje pasidžiaugti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirta Vėliavų kėlimo akcija. Progimnazijos languose suplevėsavo 21 trispalvė, simbolizuojanti besirengiančios Vasario 16-ąją švęsti Ignalinos Česlovo Kudabos  progimnazijos bendruomenės patriotiškumą. Mokiniai džiaugsmingai mojavo pačių pasigamintomis vėliavėlėmis bei kita tautine atributika, džiugiai trypčiojo pagal skambančią muziką.

Valstybinės šventės skatina atsigręžti į savo tautos istoriją, prisiminti asmenybes, aplinkybes ir priežastis, kurios lėmė konkrečius istorijos lūžius. Tad vasario 11-15 dienomis 5-8 klasių mokiniai, klasių valandėlių metu, paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įvairiomis veiklomis.