Renginiai

Progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną, pirmadienį, mūsų progimnazijoje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Mugės atidarymo metu pirkėjų bei prekeivių akis ir ausis džiugino šokių kolektyvas „Dringelė“ (vadovė N. Žygienė) ir muzikos mokytojo J. Cicėno suburtas mokinių ansamblis. Įvairių klasių mokiniai pardavinėjo siuvinėtus, keptus, drožinėtus gaminius. Kiekvienas galėjo derėtis, pokštauti, pirkti už dyką ir gauti. Po mugės mokiniai bei mokyklos svečiai skirstėsi pasisotinę iki valiai, rankdarbių ir saldumynų sau bei namiškiams lauktuvių prisipirkę, prisižaidę ir pasižioplinėję.

___________________________

Goda Cicėnaitė Įrašo autorius:
Goda Cicėnaitė
Jaunųjų žurnalistų narė
Ankstesni įrašai


Vasario 28 dieną progimnazijos bibliotekoje atidaryta Ignalinos krašto dailininkės Nijolės Trinkūnienės kūrybos darbų paroda „Einu ten, kur veda širdis…“ . Net 23 paveikslai papuošė bibliotekos sienas, vėlimo technika atlikti darbai ir, žinoma, nepaprasti margučiai. Parodos atidarymo renginyje dalyvavo progimnazijos direktorė, pavaduotojos ir didelis būrys Nijolės auklėtinių. 

„Technologijų vedliai“ – „Google.org“ remiama ir „bit&Byte“ kuriama bei įgyvendinama kūrybinių technologijų mentorystės programa, kuri per ateinančius 16 mėnesių pasieks 1000 mokytojų visoje Lietuvoje. Šioje programoje dalyvauja ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokytojos Romualda Bagdonienė ir Regina Jeremejeva.

Vasario 9 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko populiariosios dainos festivalis „Baltumo šventė 2019“. Į muzikinį festivalį sugužėjo dainininkai iš visos Lietuvos.
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijai šauniai atstovavo ir debiutavo mišrus vokalinis ansamblis „Pumpurėliai“, kurie atliko dainą „Lietutis“. O solistas Mantas Bendorius, turintis jau nemažą patirtį, pradžiugino daina „Gera“.
Džiaugiamės galėdami pasirodyti puikioje scenoje. Norime padėkoti progimnazijos direktorei už palaikymą ir supratimą.

Tu esi ta bekraštė mėlynė,
Pražydus šventam ilgesy,
Ir širdy išnešiota tėvynė,
Ir džiaugsmas, ir laimė esi!
                         Jonas Aistis

Vasario 15-ąją progimnazijos pradinių klasių mokiniai susirinko mokyklos kiemelyje pasidžiaugti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirta Vėliavų kėlimo akcija. Progimnazijos languose suplevėsavo 21 trispalvė, simbolizuojanti besirengiančios Vasario 16-ąją švęsti Ignalinos Česlovo Kudabos  progimnazijos bendruomenės patriotiškumą. Mokiniai džiaugsmingai mojavo pačių pasigamintomis vėliavėlėmis bei kita tautine atributika, džiugiai trypčiojo pagal skambančią muziką.