Renginiai

Šventinis koncertas, skirtas Kovo 11-ajai

Kovo 11-oji diena yra pamatinis akmuo, ant kurio pastatyti dabartinės valstybės pamatai. Tai yra ir  šventė, ir puiki proga pamąstyti, kokia Lietuva yra dabar, ką mes jau pasiekėme ir kokius tikslus turėtume įgyvendinti ateityje. Lietuva, Tėvynė ir Laisvė – žodžiai, kiekvieno lietuvio širdyje įrėžti amžiams.
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje kovo 8 d. vyko šventinis  koncertas, kurį progimnazijai dovanojo Mykolo Romerio universiteto šokių kolektyvas ,,Bolero“, vadovė Dalia Maskoliūnienė  ir Artūro Noviko vadovaujamas pop. muzikos ansamblis. 
Skambėjo populiarios lietuvių ir užsienio autorių melodijos, šokėjai stebino uždegančiais šokiais.
Visus bendruomenės narius sveikino Artūras Novikas, nepamiršdamas ir progimnazijos moterų, ir mergaičių pasveikinti Tarptautinės moters dienos proga.
Šiandien galime džiaugtis ir dėkoti vieni kitiems už laisvę, kurią turime. Džiaugiamės ta proga gavę dovaną – gyvo garso koncertą bendruomenei.

 

___________________________

Virginija Maskoliūnienė Įrašo autorius:
Virginija Maskoliūnienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Kovo 4 dieną, pirmadienį, mūsų progimnazijoje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Mugės atidarymo metu pirkėjų bei prekeivių akis ir ausis džiugino šokių kolektyvas „Dringelė“ (vadovė N. Žygienė) ir muzikos mokytojo J. Cicėno suburtas mokinių ansamblis. 

Vasario 28 dieną progimnazijos bibliotekoje atidaryta Ignalinos krašto dailininkės Nijolės Trinkūnienės kūrybos darbų paroda „Einu ten, kur veda širdis…“ . Net 23 paveikslai papuošė bibliotekos sienas, vėlimo technika atlikti darbai ir, žinoma, nepaprasti margučiai. Parodos atidarymo renginyje dalyvavo progimnazijos direktorė, pavaduotojos ir didelis būrys Nijolės auklėtinių. 

„Technologijų vedliai“ – „Google.org“ remiama ir „bit&Byte“ kuriama bei įgyvendinama kūrybinių technologijų mentorystės programa, kuri per ateinančius 16 mėnesių pasieks 1000 mokytojų visoje Lietuvoje. Šioje programoje dalyvauja ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokytojos Romualda Bagdonienė ir Regina Jeremejeva.

Vasario 9 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko populiariosios dainos festivalis „Baltumo šventė 2019“. Į muzikinį festivalį sugužėjo dainininkai iš visos Lietuvos.
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijai šauniai atstovavo ir debiutavo mišrus vokalinis ansamblis „Pumpurėliai“, kurie atliko dainą „Lietutis“. O solistas Mantas Bendorius, turintis jau nemažą patirtį, pradžiugino daina „Gera“.
Džiaugiamės galėdami pasirodyti puikioje scenoje. Norime padėkoti progimnazijos direktorei už palaikymą ir supratimą.

Tu esi ta bekraštė mėlynė,
Pražydus šventam ilgesy,
Ir širdy išnešiota tėvynė,
Ir džiaugsmas, ir laimė esi!
                         Jonas Aistis