Renginiai

Konkursas „Chemija – tai viskas, kas mus supa“

Balandžio 9 dieną mūsų mokykloje  vyko rajoninis 8 klasių mokinių chemijos konkursas „Chemija – tai viskas, kas mus supa“. Komandų nariai pristatė vertinimo komisijai komandos pavadinimą ir emblemą, vėliau vyko kapitonų dvikova, detektyvų konkursas, moksleiviai minė mįsles, turėjo užbaigti su chemija susijusius sakinius, vaidino ir puikiai leido laiką. Susumavus rezultatus, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos  komanda „Išprotėję mokslininkai“ laimėjo pirmąją vietą.

___________________________

Raminta Trinkūnienė Įrašo autorius:
Raminta Trinkūnienė
Chemijos mokytoja
Ankstesni įrašai


2019 m. balandžio 6 d. vyko XIX-asis Nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas. Minint profesoriaus 85-ąsias gimimo metines renginys šiemet pirmąkart surengtas VU Geomokslų institute, kur jis mokėsi ir dirbo.

Balandžio 4 dieną 6a klasės mokiniai lankėsi LRT muziejuje. Ekskursijos metu mokiniai susipažino ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet aplankė radijo bei televizijos studijas ir pamatė, kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Šeštokai aplankė pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“. Didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymas „Žinių“ studijoje ir galimybė patiems pasijusti laidų vedėjais.

Progimnazijos antrokai, tęsdami projektą „Sveikame kūne – sveika siela“, kovo mėnesio pabaigoje, rinkosi progimnazijos kiemelyje. Čia minėjo Pasaulinę vandens dieną. Mokyklos slaugytoja Irena Čeponienė papasakojo apie vandens naudą žmogaus organizmui, apie jo saugojimą. Kartu paragino taupyti vandenį. 

Kovo 28 dieną 3a klasės mokiniai džiaugėsi smagiai pažaidę lauke ir įkvėpę gurkšnį sveikatos. Klasės valandėlę lauke vedė progimnazijos slaugytoja Irena Čeponienė. Žaisdami vaikai įsitikino, kad žmogaus organizmui labai svarbu yra judėjimas ir deguonis.  Džiaugiamės, kad klasės valandėlės laikas buvo praleistas smagiai, prasmingai ir sveikai. Dėkojame mūsų šauniai mokyklos slaugytojai Irenai už puikią valandėlę.

Kovo 26 dieną progimnazijos aktų salėje vyko įnirtingas septintokų geografinis protų mūšis. Kova vyko trimis turais. Pirmame ture buvo pateiktos užduotys iš bendrosios geografijos, antrame – apie Lietuvą. Trečiame ture klausimus galima buvo rinktis iš devynių temų.