Renginiai

Šeštokai lankėsi LRT muziejuje

Balandžio 4 dieną 6a klasės mokiniai lankėsi LRT muziejuje. Ekskursijos metu mokiniai susipažino ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet aplankė radijo bei televizijos studijas ir pamatė, kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Šeštokai aplankė pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“. Didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymas „Žinių“ studijoje ir galimybė patiems pasijusti laidų vedėjais.

___________________________

Augustė Raslanaitė Įrašo autorius:
Augustė Raslanaitė
Ankstesni įrašai


Progimnazijos antrokai, tęsdami projektą „Sveikame kūne – sveika siela“, kovo mėnesio pabaigoje, rinkosi progimnazijos kiemelyje. Čia minėjo Pasaulinę vandens dieną. Mokyklos slaugytoja Irena Čeponienė papasakojo apie vandens naudą žmogaus organizmui, apie jo saugojimą. Kartu paragino taupyti vandenį. 

Kovo 28 dieną 3a klasės mokiniai džiaugėsi smagiai pažaidę lauke ir įkvėpę gurkšnį sveikatos. Klasės valandėlę lauke vedė progimnazijos slaugytoja Irena Čeponienė. Žaisdami vaikai įsitikino, kad žmogaus organizmui labai svarbu yra judėjimas ir deguonis.  Džiaugiamės, kad klasės valandėlės laikas buvo praleistas smagiai, prasmingai ir sveikai. Dėkojame mūsų šauniai mokyklos slaugytojai Irenai už puikią valandėlę.

Kovo 26 dieną progimnazijos aktų salėje vyko įnirtingas septintokų geografinis protų mūšis. Kova vyko trimis turais. Pirmame ture buvo pateiktos užduotys iš bendrosios geografijos, antrame – apie Lietuvą. Trečiame ture klausimus galima buvo rinktis iš devynių temų.

Simboliška, kad iškart po pavasario lygiadienio ir Žemės dienos, kovo 21 d. minime Tarptautinę miškų dieną. Šia proga 8 klasių mokiniai dalyvavo inkilų kėlimo akcijoje, kurią organizavo Utenos rajono urėdija. Mokiniai vyko į Maksimonių mišką, kabino medžiuose inkilus, kuriuos patys pagamino per technologijų pamokas. Mokslininkai nustatė, kad miško paukščiai apsaugo medžius nuo kenkėjų, todėl ir žmonės privalo padėti paukščiams. Dėkojame šios akcijos dalyviams ir organizatoriams.

Tradiciškai minint Žemės dieną jau keletą metų penktokams organizuojama netradicinė veikla. Dirbdami grupėmis mokiniai aiškino gamtines sąvokas, bandė atpažinti augalus ir gyvūnus, kūrė patarles ir atsakinėjo į nelengvus klausimus. Paaiškėjo, kad penktokai smalsūs ir nemažai išmano apie gamtos pasaulį.