Renginiai

Anglų kalbos rajoninė viktorina „Smart kids“

Gegužės 16 d. mūsų progimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos viktorina „Smart kids“. Į viktoriną sugužėjo 4-5 klasių mokinių komandos iš Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Vidiškių gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro, Dūkšto mokyklos. Taip pat prie visų šių komandų prisijungė ir mūsų progimnazijos komanda. Visus dalyvius sveikino ir didžiulės sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Viktoriną vedė mūsų šaunieji aštuntokai.
Kiekviena komanda buvo paruošusi po namų darbą – prisistatymą. Viktorinos metu dalyviai turėjo įveikti keturis turus, kuriuose buvo pateiktos įvairios užduotys apie Didžiąją Britaniją, anglų kalbos gramatiką, kalbos vartoseną, žodyną. Komandų kapitonai savo jėgas išbandė „Kapitonų mūšyje“. Viktorina neprailgo, nes komandų dalyvius po kiekvieno turo atsipūsti kvietė Urtė Labuckaitė, Gabrielė Zabulytė, Ieva Valaikaitė ir Adrijus Leontjevas. 
Smagu, kad dalyviai nepabijojo iššūkio išbandyti savo jėgas ir smagiai varžėsi viktorinoje.
Kiekviena komanda buvo apdovanota progimnazijos direktorės padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.
Tikimės, kad įspūdžiai, geros emocijos, įgytos žinios praturtino kiekvieną dalyvį.

 

___________________________

Rasa Sriubaitė Įrašo autorius:
Rasa Sriubaitė
Anglų kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Gegužės 16 dieną mūsų progimnazijos šešiasdešimt aktyviausių mokinių dalyvavo smagioje šventėje „Vasarą (ne)tingim“, kurią organizavo Ignalinos gimnazija. Renginyje dalyvavo Ignalinos „Šaltinėlio“, Ignalinos gimnazijos ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenės. 

Šiais metais 3c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame ekologiniame „Mano žalioji palangė“ konkurse. Šių metų konkurso tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Trečiokai parengė dvi žaliąsias palanges. Pirmoji palangė – „Prieskonių palangė“. Mokiniai sėjo ir augino įvairias prieskonines žoleles, kurios pas mus atkeliavo iš kitų kraštų. Laukė, kol pasirodys pirmieji daigeliai. 

Mūsų mokyklos 1a klasės mokiniams pasisekė – jie pateko tarp 100 pirmų užsiregistravusių klasių ir turi galimybę išbandyti mokomąsias užduotis „Minecraft“. Populiaraus kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ integravimas į bendrojo lavinimo procesą – tai vienas naujausių „Šviesos“ ir neformalaus ugdymo viešosios įstaigos „Trys kubai“ projektų, kuriam licencijas teikia programinės įrangos kūrėjas „Microsoft“.

Gegužės 7 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko skaitymo skatinimo akcija „Lietuva skaito!“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Tą dieną į Ignaliną susitikti su vaikais atvyko dailininkė, knygų iliustruotoja Ieva Babilaitė. Ji sukūrė pirmą Lietuvoje bežodę knygą vaikams. Progimnazijos 3a klasės mokiniai buvo pakviesti į šį susitikimą. Dalyvavimas akcijoje buvo puiki pažintis bei kūrybiška, įdomi veikla.

Balandžio 30 dieną mūsų progimnazijos aštuntokai Liveta, Brigita, Samanta, Jevgenijus, Ignas ir Aleksandras dalyvavo rajoninėje užsienio kalbų konkurse – viktorinoje „Veni, vidi, vici“, kuri vyko Vidiškių gimnazijoje.