Renginiai

Ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“

Šiais metais 3c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame ekologiniame „Mano žalioji palangė“ konkurse. Šių metų konkurso tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Trečiokai parengė dvi žaliąsias palanges. Pirmoji palangė – „Prieskonių palangė“. Mokiniai sėjo ir augino įvairias prieskonines žoleles, kurios pas mus atkeliavo iš kitų kraštų. Laukė, kol pasirodys pirmieji daigeliai. Antroji palangė – „Gėlių palangė“. Kudabiečiai, prieš įkurdami žaliąją palangę, domėjosi kituose kraštuose augančiais augalais, kurie puošia mūsų namus. Mokiniai atnešė kambarinių gėlių ir savo gėlyną įkūrė klasėje. Sužinojo, kaip auginti augalus, juos prižiūrėti ir vėliau panaudoti. Visas šis darbas suteikė daug džiaugsmo.

 

___________________________

Irena Šuminienė Įrašo autorius:
Irena Šuminienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Mūsų mokyklos 1a klasės mokiniams pasisekė – jie pateko tarp 100 pirmų užsiregistravusių klasių ir turi galimybę išbandyti mokomąsias užduotis „Minecraft“. Populiaraus kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ integravimas į bendrojo lavinimo procesą – tai vienas naujausių „Šviesos“ ir neformalaus ugdymo viešosios įstaigos „Trys kubai“ projektų, kuriam licencijas teikia programinės įrangos kūrėjas „Microsoft“.

Gegužės 7 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko skaitymo skatinimo akcija „Lietuva skaito!“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Tą dieną į Ignaliną susitikti su vaikais atvyko dailininkė, knygų iliustruotoja Ieva Babilaitė. Ji sukūrė pirmą Lietuvoje bežodę knygą vaikams. Progimnazijos 3a klasės mokiniai buvo pakviesti į šį susitikimą. Dalyvavimas akcijoje buvo puiki pažintis bei kūrybiška, įdomi veikla.

Balandžio 30 dieną mūsų progimnazijos aštuntokai Liveta, Brigita, Samanta, Jevgenijus, Ignas ir Aleksandras dalyvavo rajoninėje užsienio kalbų konkurse – viktorinoje „Veni, vidi, vici“, kuri vyko Vidiškių gimnazijoje.

Gegužės 3 dieną 1b klasės mokiniai pakvietė savo mamytes į renginį, skirtą Motinos dienai. Gausiai  susirinkusioms savo mamytėms vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus ir įteikė savo padarytas dovanėles.

„Norime, kad mūsų vaikai skaitytų, leiskime jiems skaityti!“

Šiais metais, minėdami Pasaulinę knygos dieną, mes kvietėme tiesiog skaityti! Skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir dėl ko mes nepastebime, kas vyksta aplinkui mus. Pradėkime dieną su knyga! Knygos skaitymas savo malonumui dažnai pamirštamas. Mokiniai skaitė tai kas jiems patinka, kas jiems aktualu.