Renginiai

Gerumo akcija „Pavasariniai skaitymai“

Gegužės 15 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokinių tarybos nariai organizavo gerumo akciją „Pavasariniai skaitymai“ ir  lankėsi neįgaliųjų vaikų centre „Šaltinėlis“. Progimnazijos mokiniai centro gyventojams padovanojo spalvinimo knygučių, kreidelių, įvairiausių žaislų, su kuriais  vėliau visi kartu smagiai žaidė. Tarybiečiai  neįgaliems vaikams skaitė pasakas, smagiai  bendravo.  Kudabiečiai galėjo apžiūrėti centro patalpas, susipažinti su neįgaliųjų vaikų gyvenimo sąlygomis.
Ankstesni įrašai


Gegužės 27-ąją Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje organizuota tradicine tapusi šventė – „Padėka geriausiems“, kuri sukvietė didelį būrį mokytojų, mokinių, tėvelių. 
Šios išskirtinės šventės nekantriai ir su maloniu virpuliu širdyje laukė kiekvienas bendruomenės narys. Mokyklos gyvenimo tempas yra be galo spartus, todėl ši prasminga diena – „Padėka  geriausiems“ – priverčia mus stabtelėti, susivokti savo mintyse, įvertinti nuveiktus darbus, padėkoti vienas kitam už teikiamą pagalbą, paramą, palaikymą.

Gegužės 28 dieną 8a, 8b ir 8c klasių mokiniai vyko į edukacinę ir pramoginę ekskursiją į Vilnių. Aštuntokai lankėsi Iliuzijų muziejuje, kuriame išbandė painų veidrodžių labirintą, antigravitacinį kambarį bei velnio tunelį. O kita ekskursijos dalis buvo pramoginė – dažasvydis, kuris pareikalavo fizinės ištvermės, energijos, ir šitaip dovanojo neišdildomus įspūdžius. Puiki nuotaika ir patirti išbandymai atsispindi nuotraukose!

Gegužės 14, 15 ir 16 dienomis 4a, 4b ir 4c klasės mokiniai lankėsi Senovinės bitininkystės muziejuje (Stripeikių k., Ignalinos r.), kur dalyvavo korio atakiavimo edukacinėje programoje „Saldu gardu kaip du medu“. Edukacijos metu stebėjo, kaip yra „išleidžiamas“ medus iš korio. Sužinojo, kokių reikia priemonių, įrankių šitam bitininko darbui atlikti. 

Šiais mokslo metais 4-ų klasių mokiniai vykdo projektą „Aukso bičių medaus puodas“. Viena iš numatytų projekto veiklų buvo gegužės 22 d. susitikimas su bitininku – istoriku A. Marcinausku. Susitikimo metu mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie bites, kada atsirado bitės ir kam jos  reikalingos, kokia įranga ir įrankiai reikalingi bitininkaujant. 

Gegužės 26 dieną, 4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų ir tėvelių, vyko į pažintinę kelionę į mūsų kaimyninį  Molėtų rajoną.
Lietuvos etnokosmologijos muziejus  įspūdingai gražus ir didingas. Penkiose salėse mums pristatė skirtingus žmonijos ryšius su kosminiu pasauliu, kalendoriais, astronomija, kosmonautika, nežemiška gyvybės paieška. Turėjome galimybę net meteoritą rankose palaikyti.