Renginiai

Konkursas – viktorina „Veni, vidi, vici“

Balandžio 30 dieną mūsų progimnazijos aštuntokai Liveta, Brigita, Samanta, Jevgenijus, Ignas ir Aleksandras dalyvavo rajoninėje užsienio kalbų konkurse – viktorinoje „Veni, vidi, vici“, kuri vyko Vidiškių gimnazijoje.
Nors kudabiečiai buvo jauniausi dalyviai, jie aktyviai dalyvavo atliekant visas komandines užduotis, atsakant į  klausimus apie anglų, rusų, vokiečių kalbas.
Kitais metais  konkursas vyks mūsų progimnazijoje.

 

___________________________

Daiva Cicėnienė Įrašo autorius:
Daiva Cicėnienė
Anglų kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Gegužės 3 dieną 1b klasės mokiniai pakvietė savo mamytes į renginį, skirtą Motinos dienai. Gausiai  susirinkusioms savo mamytėms vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus ir įteikė savo padarytas dovanėles.

„Norime, kad mūsų vaikai skaitytų, leiskime jiems skaityti!“

Šiais metais, minėdami Pasaulinę knygos dieną, mes kvietėme tiesiog skaityti! Skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir dėl ko mes nepastebime, kas vyksta aplinkui mus. Pradėkime dieną su knyga! Knygos skaitymas savo malonumui dažnai pamirštamas. Mokiniai skaitė tai kas jiems patinka, kas jiems aktualu. 

Balandžio 18 d. progimnazijos krepšinio būrelio vaikinų ir merginų komandos dalyvavo Velykiniame krepšinio turnyre, kuris vyko Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje. Berniukų komanda, būdama jauniausia savo grupėje, kovėsi garbingai ir užėmė IV vietą. Vaikinų komandą sudarė: D. Rimšelis, A. Šimkūnas, T. Maknys, E. Steponianas.

Balandžio mėnesį Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos devyni 3-4 klasių mokiniai dalyvavo Ignalinos kultūros ir sporto centro Keramikos studijos organizuotuose praktiniuose užsiėmimuose. Šių užsiėmimų metu pradinukai lipdė iš molio gėles savo mamytėms ir močiutėms. Mokytoja Jolita Bužinskienė mokė vaikus dėti žiedlapį prie žiedlapio, suspausti juos, padaryti tvirtą pagrindą. Kuomet gėlės buvo išdegtos specialioje krosnyje, mokiniai jas glazūravo. 

3a klasės mokinukai nusprendė prisijungti prie aplinkos tvarkymo. Balandžio 18 dieną su didžiausiu užsidegimu mokiniai rinko šiukšles netoli mokyklos esančiame miške. Tai buvo smagus laiko praleidimas gamtoje ir naudingas darbas.