Renginiai

Lengvosios atletikos varžybos 2019

Gegužės 8, 10 d. progimnazijos stadione vyko Ignalinos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos trikovės ir keturkovės komandinės varžybos. Pradinių klasių moksleiviai varžėsi trejose rungtyse (30 m. bėgimas, šuolis į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko  metimas), o septintų ir jaunesnių klasių moksleiviai varžėsi keturiose rungtyse ( 60 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas, 500 m bėgimas mergaitėms, 800 m bėgimas berniukams). 
Trikovės varžybose progimnazijos mergaičių, berniukų komandos iškovojo pirmąsias vietas ir atstovavo rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinėse varžybose, Utenoje. 
Rajono keturkovės varžybose mūsų berniukų komanda užėmė antrąją, o mergaitės trečiąją vietas.

 

___________________________

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Kūno kultūros mokytoja
Ankstesni įrašai


Gegužės 16 d. mūsų progimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos viktorina „Smart kids“. Į viktoriną sugužėjo 4-5 klasių mokinių komandos iš Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Vidiškių gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro, Dūkšto mokyklos. Taip pat prie visų šių komandų prisijungė ir mūsų progimnazijos komanda. Visus dalyvius sveikino ir didžiulės sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Viktoriną vedė mūsų šaunieji aštuntokai.

Gegužės 16 dieną mūsų progimnazijos šešiasdešimt aktyviausių mokinių dalyvavo smagioje šventėje „Vasarą (ne)tingim“, kurią organizavo Ignalinos gimnazija. Renginyje dalyvavo Ignalinos „Šaltinėlio“, Ignalinos gimnazijos ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenės. 

Šiais metais 3c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame ekologiniame „Mano žalioji palangė“ konkurse. Šių metų konkurso tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Trečiokai parengė dvi žaliąsias palanges. Pirmoji palangė – „Prieskonių palangė“. Mokiniai sėjo ir augino įvairias prieskonines žoleles, kurios pas mus atkeliavo iš kitų kraštų. Laukė, kol pasirodys pirmieji daigeliai. 

Mūsų mokyklos 1a klasės mokiniams pasisekė – jie pateko tarp 100 pirmų užsiregistravusių klasių ir turi galimybę išbandyti mokomąsias užduotis „Minecraft“. Populiaraus kompiuterinio žaidimo „Minecraft“ integravimas į bendrojo lavinimo procesą – tai vienas naujausių „Šviesos“ ir neformalaus ugdymo viešosios įstaigos „Trys kubai“ projektų, kuriam licencijas teikia programinės įrangos kūrėjas „Microsoft“.

Gegužės 7 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko skaitymo skatinimo akcija „Lietuva skaito!“, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Tą dieną į Ignaliną susitikti su vaikais atvyko dailininkė, knygų iliustruotoja Ieva Babilaitė. Ji sukūrė pirmą Lietuvoje bežodę knygą vaikams. Progimnazijos 3a klasės mokiniai buvo pakviesti į šį susitikimą. Dalyvavimas akcijoje buvo puiki pažintis bei kūrybiška, įdomi veikla.