Renginiai

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės „Golas“

Kaip ir kiekvieną pavasarį, organizuojamos  Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas“  varžybos, kuriose visada dalyvauja ir mūsų mokyklos komandos. Šių metų gegužės 14 dieną Visagine vyko  šių žaidynių pogrupio varžybos. Futbolo žaidynėse dalyvavo dvi mūsų mokyklos komandos. 5-6 klasių komanda, neblogai pasirodžiusi, užėmė antrą vietą. Pralaimėjo tik Visagino „Žiburio“ progimnazijai. Vyresnių klasių mokinių komanda tapo pogrupio nugalėtoja ir pateko į apskrities finalus, kurie vyko Utenoje gegužės 22 dieną. Mūsų komanda atkaklioje kovoje nusileido Anykščių komandai ir finale iškovojo antrąją vietą. Sveikiname komandų žaidėjus.

___________________________

Gintaras Motiejonis Įrašo autorius:
Gintaras Motiejonis
Kūno kultūros mokytojas
Ankstesni įrašai


Saulėtą ir gražų gegužės 21-osios rytą 5a ir 5b klasių mokinių atstovai kartu su anglų kalbos mokytojomis Inga Zarinskiene ir Rasa Sriubaite vyko į Anykščių rajono Stepono Kairio pagrindinę mokyklą. 
Išvykos tikslas buvo įtraukti mokinius į netradicinę mokamąją veiklą, pakeisti mokymosi erdves, t.y. išvykti į kitą mokyklą, siekiant ne konkurencinės kovos tarp mokyklų, o draugiško varžymosi bendraujant ir bendradarbiaujant, dalyvaujant viktorinoje.

Gegužės 8, 10 d. progimnazijos stadione vyko Ignalinos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos trikovės ir keturkovės komandinės varžybos. Pradinių klasių moksleiviai varžėsi trejose rungtyse (30 m. bėgimas, šuolis į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko  metimas), o septintų ir jaunesnių klasių moksleiviai varžėsi keturiose rungtyse ( 60 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas, 500 m bėgimas mergaitėms, 800 m bėgimas berniukams). 

Gegužės 16 d. mūsų progimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos viktorina „Smart kids“. Į viktoriną sugužėjo 4-5 klasių mokinių komandos iš Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Vidiškių gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro, Dūkšto mokyklos. Taip pat prie visų šių komandų prisijungė ir mūsų progimnazijos komanda. Visus dalyvius sveikino ir didžiulės sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Danutė Jatulė. Viktoriną vedė mūsų šaunieji aštuntokai.

Gegužės 16 dieną mūsų progimnazijos šešiasdešimt aktyviausių mokinių dalyvavo smagioje šventėje „Vasarą (ne)tingim“, kurią organizavo Ignalinos gimnazija. Renginyje dalyvavo Ignalinos „Šaltinėlio“, Ignalinos gimnazijos ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos bendruomenės. 

Šiais metais 3c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame ekologiniame „Mano žalioji palangė“ konkurse. Šių metų konkurso tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Trečiokai parengė dvi žaliąsias palanges. Pirmoji palangė – „Prieskonių palangė“. Mokiniai sėjo ir augino įvairias prieskonines žoleles, kurios pas mus atkeliavo iš kitų kraštų. Laukė, kol pasirodys pirmieji daigeliai.