2b išvyka į Tverečiaus pasienio užkardą

Birželio 4 d. 2b klasės mokiniai aplankė Tverečiaus pasienio užkardą. Antrokai susipažino su pasieniečio profesijos ypatumais, taip pat turėjo galimybę pasivažinėti keturračiais. Puikus oras, gera visų nuotaika ir juokas lydėjo visus išvykos dalyvius.

Dalia Vilčinskienė Įrašo autorius:
Dalia Vilčinskienė
Pradinių klasių mokytoja

Progimnazijoje vyko būsimų pirmokų pažintis su mokykla. Vaikus pasitiko ir pasveikino progimnazijos direktorė D. Jatulė. Vėliau mažiausieji stebėjo 3b klasės mokinių spektaklį, susipažino su  pirmokais  ir „pasimatavo“ jų suolus, apžiūrėjo sporto sales, aplankė biblioteką ir valgyklą, o išeidami sutiko sugrįžti į mokyklą rugsėjo 1-ąją.

Gegužės 30 dieną septintokai vyko į ekskursiją. Vilniuje moksleiviai lankėsi Muitinės muziejuje. Čia sužinojo apie muitininkų profesiją, apžiūrėjo užsienio šalių dovanas Lietuvai, žiūrėjo dokumentinį filmą apie tragiškus Medininkų įvykius. Didelį įspūdį paliko muitininkų draugas – vokiečių aviganis, kuris pademonstravo įvairius triukus.

Gegužės 29 d. gausus ir klegantis penktokų būrys pajudėjo į edukacinę kelionę Vilniaus link. Pirmiausia jie aplankė Zooparką, kur pažintinės programos organizatoriai sudarė galimybių išgirsti, apžiūrėti ir paliesti pažįstamus bei egzotinius gyvūnus, gėrėtis lesinamų papūgų spalvomis ir papasakojo daug įdomių faktų apie šio Zooparko augintinius.

Gegužės 28 dieną Dūkšto mokykloje vyko rajoninės 5-8 klasių komandinės matematikos varžytuvės. Konkurse dalyvavo penkios komandos iš visų rajono mokyklų. Mūsų progimnazijai atstovavo keturių mokinių komanda:

Gegužės 24 dieną progimnazijoje lankėsi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis  ambasadorius Lietuvoje J. E. Amir Maimon kartu su vyriausiąja padėjėja Ana Maizel. Vizito tikslas – susitikti su progimnazijos mokiniais, mokytojais siekiant  užmegzti ryšius tolimesniam bendradarbiavimui. Ambasadorius aštuntų klasių mokiniams vedė pamoką, kurioje pasakojo apie saulėtąjį Izraelį, darbą ambasadoje ir prisiminė savo mokslo metus.