6b klasės netradicinė veikla

6b klasės mokiniai birželio 6d. irgi „įšoko“ į tėvų klumpes. Apsilankėme Nerijaus mamytės darbovietėje „W&M“ grožio salone. Visi mokiniai aktyviai uždavinėjo klausimus, o Nerijaus mamytė į juos mielai atsakinėjo, supažindino su kirpėjo profesija. Ypač aktyvios buvo mergaitės – jos sužinojo, kokiais šampūnas geriausia plauti plaukus, ir ar labai kenkia juos dažyti. Visiems mokiniams tai paliko neišdildomą įspūdį ir puikiai praleistą laiką karštą vasaros dieną.

Paulius Kolosovas Įrašo autorius:
Paulius Kolosovas

Paskutinę šių mokslo metų savaitę antrokai nusprendė tęsti pažintį su savo gimtuoju Ignalinos kraštu. Nusprendė aplankyti ANP širdį – Palūšę. Palūšės direkcijoje susipažino su ekspozicija, skirta visam parkui.

Birželio 3 dieną mūsų mokyklos antrokai rajono pradinukams bei jų mokytojoms pristatė savo projektą „Sveikame kūne – sveika siela“. Jie papasakojo, kokias veiklas vykdė, kaip pavyko, kas džiugino ir kaip išmoko rūpintis savo sveikata. Pristatymas buvo smagus. Antrokai vaidino – gydė susirgusį karalių, šoko ir dainavo. Baigdami renginį, projekto vykdytojai palinkėjo visiems sveikos ir prasmingos vasaros.

5-8 klasių mokiniai šiandien nutarė pasimatuoti pasieniečių klumpes. Apsilankę Ignalinos pasienio užkardoje jie turėjo galimybę apžiūrėti ir išbandyti įvairius ginklus bei matymo prietaisus, išklausė pasakojimą apie pasieniečio profesijos ypatumus, susidomėję stebėjo kinologo Justo ir jo keturkojo augintinio pasirodymą.

Birželio 7 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo visuotinėje akcijoje „Šok į tėvų klumpes“. Aplankėme tėvelių darbovietę – Ignalinos policijos komisariatą. Mokiniai susipažino su komisariato veikla, policininkų darbu, aplankė sulaikymo kameras, sporto salę, apžiūrėjo policijos automobilį. Dėmesingai klausėsi komisariato viršininko Algio Masevičiaus pasakojimo apie kasdieninį darbą.

Gegužės 31 d. 2b klasės bendra veikla su tėveliais – sulčių ir salotų diena. Labai aktyviai į veiklą įsitraukė tėveliai. Salotos ir sultys pagamintos su meile buvo labai skanios.