8c klasė prisijungė prie akcijos „Šok į tėvų klumpes“

Birželio 7 dieną 8c klasės mokiniai prisijungė prie visuotinės atvirų durų dienos „Šok į tėvų klumpes“. Savo darbovietėje, Ignalinos rajono ligoninėje mus mielai sutiko priimti Mato Neciunsko mamytė. Lankėmės fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus patalpose, susipažinome su medicininės reabilitacijos priemonių programa, naujaisiais gydymo metodais. Netgi turėjome galimybę išbandyti haloterapiją (druskų kambarį). Po tokios sveikatinimo procedūros, padėkoję Mato mamytei už šiltą priėmimą ir išsamų pasakojimą, grįžome su didesniu žinių bagažu apie sveikatos puoselėjimą.

Rasa Sriubaitė Įrašo autorius:
Rasa Sriubaitė
Anglų kalbos mokytoja

6b klasės mokiniai birželio 6d. irgi „įšoko“ į tėvų klumpes. Apsilankėme Nerijaus mamytės darbovietėje „W&M“ grožio salone. Visi mokiniai aktyviai uždavinėjo klausimus, o Nerijaus mamytė į juos mielai atsakinėjo, supažindino su kirpėjo profesija.

Paskutinę šių mokslo metų savaitę antrokai nusprendė tęsti pažintį su savo gimtuoju Ignalinos kraštu. Nusprendė aplankyti ANP širdį – Palūšę. Palūšės direkcijoje susipažino su ekspozicija, skirta visam parkui.

Birželio 3 dieną mūsų mokyklos antrokai rajono pradinukams bei jų mokytojoms pristatė savo projektą „Sveikame kūne – sveika siela“. Jie papasakojo, kokias veiklas vykdė, kaip pavyko, kas džiugino ir kaip išmoko rūpintis savo sveikata. Pristatymas buvo smagus. Antrokai vaidino – gydė susirgusį karalių, šoko ir dainavo. Baigdami renginį, projekto vykdytojai palinkėjo visiems sveikos ir prasmingos vasaros.

5-8 klasių mokiniai šiandien nutarė pasimatuoti pasieniečių klumpes. Apsilankę Ignalinos pasienio užkardoje jie turėjo galimybę apžiūrėti ir išbandyti įvairius ginklus bei matymo prietaisus, išklausė pasakojimą apie pasieniečio profesijos ypatumus, susidomėję stebėjo kinologo Justo ir jo keturkojo augintinio pasirodymą.

Birželio 7 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo visuotinėje akcijoje „Šok į tėvų klumpes“. Aplankėme tėvelių darbovietę – Ignalinos policijos komisariatą. Mokiniai susipažino su komisariato veikla, policininkų darbu, aplankė sulaikymo kameras, sporto salę, apžiūrėjo policijos automobilį. Dėmesingai klausėsi komisariato viršininko Algio Masevičiaus pasakojimo apie kasdieninį darbą.