Mokinių tarybos viešnagė Ignalinos „Carito“ vaikų dienos centre

Birželio 6 d. mūsų progimnazijos tarybos nariai lankėsi Ignalinos „ Carito“ vaikų dienos centre „Eldoradas“. Vadovė Vaiva Juršėnienė ir jos padėjėja Onutė mielai papasakojo apie centro veiklą. Centre vaikai ir paaugliai gali paruošti pamokas, dalyvauti meniniuose ir sportiniuose užsiėmimuose, vykti į ekskursijas, susitikti su žymiais žmonėmis. Vėliau bendravome su dienos centrą lankančiais vaikais, piešėme ant asfalto.

Goda Cicėnaitė Įrašo autorius:
Goda Cicėnaitė
Jaunųjų žurnalistų narė

Birželio 10 d. į renginį „Kūrybiniai skaitymai ant Ladakalnio“, kuris vyko mūsų progimnazijos bibliotekoje, sugūžėjo progimnazijos ir rajono jaunieji kūrėjai ir jų lietuvių kalbos mokytojos. Renginio šeimininkai  tarė sveikinimo žodį. O kudabiečiai svečiams dovanojo muzikinius kūrinius. Vėliau mokiniai aplankė Ignalinos krašto muziejų. O galiausiai pasidžiaugti savo ir svečių kūryba vykome ant Ladakalnio.

Birželio 7 dieną 8c klasės mokiniai prisijungė prie visuotinės atvirų durų dienos „Šok į tėvų klumpes“. Savo darbovietėje, Ignalinos rajono ligoninėje mus mielai sutiko priimti Mato Neciunsko mamytė.

6b klasės mokiniai birželio 6d. irgi „įšoko“ į tėvų klumpes. Apsilankėme Nerijaus mamytės darbovietėje „W&M“ grožio salone. Visi mokiniai aktyviai uždavinėjo klausimus, o Nerijaus mamytė į juos mielai atsakinėjo, supažindino su kirpėjo profesija.

Paskutinę šių mokslo metų savaitę antrokai nusprendė tęsti pažintį su savo gimtuoju Ignalinos kraštu. Nusprendė aplankyti ANP širdį – Palūšę. Palūšės direkcijoje susipažino su ekspozicija, skirta visam parkui.

Birželio 3 dieną mūsų mokyklos antrokai rajono pradinukams bei jų mokytojoms pristatė savo projektą „Sveikame kūne – sveika siela“. Jie papasakojo, kokias veiklas vykdė, kaip pavyko, kas džiugino ir kaip išmoko rūpintis savo sveikata. Pristatymas buvo smagus. Antrokai vaidino – gydė susirgusį karalių, šoko ir dainavo. Baigdami renginį, projekto vykdytojai palinkėjo visiems sveikos ir prasmingos vasaros.