Netradicinė veikla „Šok į tėvų klumpes“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 6a klasės mokiniai prisijungė prie šios puikios iniciatyvos ir birželio 6 d. lankėsi „Eurovaistinėje“. Šeštokės Gabijos mama, „Eurovaistinės“ darbuotoja Rima Butkūnienė vaikams papasakojo apie vaistininko profesiją, atsakė į mokinių pateiktus klausimus, padovanojo vaikams vitaminų ir palinkėjo visiems geros sveikatos.

Augustė Raslanaitė Įrašo autorius:
Augustė Raslanaitė

Saulėtą birželio 4 d. rytą didelis 1-4 klasių geriausiai besimokančių moksleivių būrys, lydimi mokytojų, išvykome į Rumšiškes. Mūsų kelionės tikslas buvo aplankyti  Lietuvos liaudies buities muziejų. Apžiūrėjome vieną didžiausių ir daugiausiai eksponatų turintį etnografijos muziejų Europoje po atviru dangumi.

Bet kurioje parduotuvėje yra daug įvairių prekių. Iš užrašų ant pakuočių galima įsitikinti, kad nemažai prekių pagaminta ne Lietuvoje, bet atvežta iš kitų valstybių.
Užsienio prekyba – tai bendradarbiavimas, kai šalys perka viena iš kitos prekes. Lietuva importuoja produkciją, kurios negamina arba svetur ji yra pigesnė.

Progimnazijos pradinių klasių mokytojos Romualda Bagdonienė ir Regina Jeremejeva dalyvavo technologinės kūrybos mentorystės programoje ir tapo diplomuotais „Technologijų vedliais“. Technologijų vedlys – tas, kuris aktyviai veda vaikus į eksperimentus ir technologijų kūrybą! Mokytojos pabaigė pirmąjį mentorystės programos „Technologijų vedliai“ sezoną.

Birželio 4 d. 2b klasės mokiniai aplankė Tverečiaus pasienio užkardą. Antrokai susipažino su pasieniečio profesijos ypatumais, taip pat turėjo galimybę pasivažinėti keturračiais. Puikus oras, gera visų nuotaika ir juokas lydėjo visus išvykos dalyvius.

Progimnazijoje vyko būsimų pirmokų pažintis su mokykla. Vaikus pasitiko ir pasveikino progimnazijos direktorė D. Jatulė. Vėliau mažiausieji stebėjo 3b klasės mokinių spektaklį, susipažino su  pirmokais  ir „pasimatavo“ jų suolus, apžiūrėjo sporto sales, aplankė biblioteką ir valgyklą, o išeidami sutiko sugrįžti į mokyklą rugsėjo 1-ąją.