Projekto „Sveikame kūne – sveika siela“ pristatymas

Birželio 3 dieną mūsų mokyklos antrokai rajono pradinukams bei jų mokytojoms pristatė savo projektą „Sveikame kūne – sveika siela“. Jie papasakojo, kokias veiklas vykdė, kaip pavyko, kas džiugino ir kaip išmoko rūpintis savo sveikata. Pristatymas buvo smagus. Antrokai vaidino – gydė susirgusį karalių, šoko ir dainavo. Baigdami renginį, projekto vykdytojai palinkėjo visiems sveikos ir prasmingos vasaros.

Regina Jeremejeva Įrašo autorius:
Regina Jeremejeva
Pradinių klasių auklėtoja

5-8 klasių mokiniai šiandien nutarė pasimatuoti pasieniečių klumpes. Apsilankę Ignalinos pasienio užkardoje jie turėjo galimybę apžiūrėti ir išbandyti įvairius ginklus bei matymo prietaisus, išklausė pasakojimą apie pasieniečio profesijos ypatumus, susidomėję stebėjo kinologo Justo ir jo keturkojo augintinio pasirodymą.

Birželio 7 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo visuotinėje akcijoje „Šok į tėvų klumpes“. Aplankėme tėvelių darbovietę – Ignalinos policijos komisariatą. Mokiniai susipažino su komisariato veikla, policininkų darbu, aplankė sulaikymo kameras, sporto salę, apžiūrėjo policijos automobilį. Dėmesingai klausėsi komisariato viršininko Algio Masevičiaus pasakojimo apie kasdieninį darbą.

Gegužės 31 d. 2b klasės bendra veikla su tėveliais – sulčių ir salotų diena. Labai aktyviai į veiklą įsitraukė tėveliai. Salotos ir sultys pagamintos su meile buvo labai skanios.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 6a klasės mokiniai prisijungė prie šios puikios iniciatyvos ir birželio 6 d. lankėsi „Eurovaistinėje“. Šeštokės Gabijos mama, „Eurovaistinės“ darbuotoja Rima Butkūnienė vaikams papasakojo apie vaistininko profesiją, atsakė į mokinių pateiktus klausimus, padovanojo vaikams vitaminų ir palinkėjo visiems geros sveikatos.

Saulėtą birželio 4 d. rytą didelis 1-4 klasių geriausiai besimokančių moksleivių būrys, lydimi mokytojų, išvykome į Rumšiškes. Mūsų kelionės tikslas buvo aplankyti  Lietuvos liaudies buities muziejų. Apžiūrėjome vieną didžiausių ir daugiausiai eksponatų turintį etnografijos muziejų Europoje po atviru dangumi.