Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ rezultatai

Jau sulaukėme vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojų sąrašo.
Šiais metais šiame projekte dalyvavo 17 vertėjų, kurie vertė tekstus iš anglų, vokiečių ir rusų kalbų ir 5 iliustratoriai, kurie iliustravo jiems labiausiai patikusias istorijas.
Visi  dalyviai gavo vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo padėkos raštus.
 Na, o diplomais už geriausius vertimus buvo apdovanoti šie mokiniai:
Abigailė Baublytė (5b kl.) – už vertimą iš anglų kalbos,
Urtė Danilevičiūtė (5b kl.) – už vertimą iš anglų kalbos,
Andrius Gasiukevičius (7c kl.) – už vertimus iš anglų ir vokiečių kalbų,
Jurandas Laškovas (8b kl.) – už vertimą iš rusų kalbos.
Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos šauniais jaunaisiais vertėjais.

Inga Zarinskienė Įrašo autorius:
Inga Zarinskienė
Anglų kalbos mokytoja

Šiais metais poezijos mėgėjai mini 220-ąsias poeto A. S. Puškino gimimo metines. Ta proga Ignalinos gimnazijoje birželio 6 d.  vyko rajoninė rusų kalbos šventė „Zdravstvui, Puskin“. Šventėje dalyvavo ir mūsų progimnazijos  mokiniai Valerija Ostrouch, Deimantė Voronkova, Dovydas Markevičius ir Aleksandras Šalaikiskis.

Birželio 6 d. 7a klasės mokiniai lankėsi Ignalinos kelių tarnyboje. Čia maloniai mus priėmė vadovas Vaiduolis Taraškevičius. Jis mokiniams papasakojo apie tarnybos darbą, aprodė teritoriją bei techniką. Kompiuterio monitoriuje stebėjome, kurioje rajono vietoje dirba įmonės technika, kokia yra kelių būklė. Vadovas padovanojo firminių atšvaitų bei rankinę. Tai buvo smagiai ir prasmingai praleistas laikas.

Birželio 6 d. mūsų progimnazijos tarybos nariai lankėsi Ignalinos „ Carito“ vaikų dienos centre „Eldoradas“. Vadovė Vaiva Juršėnienė ir jos padėjėja Onutė mielai papasakojo apie centro veiklą. Centre vaikai ir paaugliai gali paruošti pamokas, dalyvauti meniniuose ir sportiniuose užsiėmimuose, vykti į ekskursijas, susitikti su žymiais žmonėmis. Vėliau bendravome su dienos centrą lankančiais vaikais, piešėme ant asfalto.

Birželio 10 d. į renginį „Kūrybiniai skaitymai ant Ladakalnio“, kuris vyko mūsų progimnazijos bibliotekoje, sugūžėjo progimnazijos ir rajono jaunieji kūrėjai ir jų lietuvių kalbos mokytojos. Renginio šeimininkai  tarė sveikinimo žodį. O kudabiečiai svečiams dovanojo muzikinius kūrinius. Vėliau mokiniai aplankė Ignalinos krašto muziejų. O galiausiai pasidžiaugti savo ir svečių kūryba vykome ant Ladakalnio.

Birželio 7 dieną 8c klasės mokiniai prisijungė prie visuotinės atvirų durų dienos „Šok į tėvų klumpes“. Savo darbovietėje, Ignalinos rajono ligoninėje mus mielai sutiko priimti Mato Neciunsko mamytė.