Akcija „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru!“

Rugsėjo 20 dieną progimnazijoje žaismingai paminėta tarptautinė diena be automobilio. Ignalinos visuomenės sveikatos biuras sukvietė 3 klasių mokinius į nuotaikingą akciją „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru!“. Akcijos tikslas raginti vaikus prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, skatinti atvykimą į ugdymo įstaigą pasirinkta aplinkos neteršiančia transporto priemone – dviračiu, paspirtuku, riedučiais ar tiesiog pėsčiomis.

Miglė Rakštelienė Įrašo autorius:
Miglė Rakštelienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Progimnazijos pradinių klasių mokytoja Romualda Bagdonienė baigė pirmąjį mentorystės programos „Technologijų vedlių“ sezoną ir tapo diplomuota mentore. Šiemet šioje programoje kartu su mentore Romualda Bagdoniene dalyvauja  Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos pradinių klasių mokytojos Dalia Marcinauskienė, Dalia Vilčinskienė, Jolanta Šuminaitė, Irena Šuminienė.

Pirmosiomis rugsėjo dienomis progimnazijos 1-2 klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamokėlės.

Rugsėjo 2d. progimnazijos bendruomenė  pasitiko  naujus mokslo metus.
Mokslo metų pradžios šventė prasidėjo įspūdinga trijų mokyklų eisena link miesto aikštės, kurioje vyko šventinis mokslo metų pradžios atidarymas.

Prabėgo dar vieneri mokslo metai, išaušo birželio 21-oji – paskutinė mokslo metų diena. Į progimnazijos kiemelį rinkosi 5-8 klasių mokiniai, progimnazijos administracija, mokytojai ir tėveliai. Progimnazijos direktorė D. Jatulė pasidžiaugė gerais 2018-2019 mokslo metų rezultatais. Šauniausiems mokiniams, kurie visus mokslo metus ne tik puikiai mokėsi, bet ir aktyviai dalyvavo mokyklos kultūriniame gyvenime, įteikė padėkos raštus.

Mokslo metų pradžioje matematikos mokytojai pakvietė mokinius dalyvauti projekte „Simetrija matematikoje, gamtoje ir lietuvių liaudies ornamentuose“. Prie projekto veiklų prisidėti pakvietėme dailės, technologijų, informacinių technologijų mokytojus. Mokiniai rinko informaciją apie simetriją. Ieškojo simetrijos elementų gamtoje, architektūroje, lietuvių liaudies meno kūriniuose.