Renginiai

Gydomosios medicinos specialistės paskaita „Gydanti lėkštė“

Spalio 10 d. progimnazijoje sveikos mitybos paskaitą 7b klasės mokiniams vedė gydomosios medicinos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė.  
Paskaitos metu mokiniai supažindinti su sveikos mitybos principais,  kaip skirtingos maistinės medžiagos veikia kūno sistemas, kokią įtaką maistinių medžiagų trūkumas turi ligų atsiradimui,  kokią tiesioginę įtaką mūsų savijautai ir sveikatai turi pasirenkami maisto produktai. Mokiniai turėjo praktinę galimybę pamatyti kaip atrodo  “Gydanti lėkštė” ir kaip lengvai galima pasigaminti sveikų ir nepaprastai skanių patiekalų.
Lektorė teigė, kad maistas, atsiduriantis ant mūsų lėkštės,  gali būtų mūsų vaistas, o mūsų vaistais gali būtų maistas!

 

___________________________

Miglė Rakštelienė Įrašo autorius:
Miglė Rakštelienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Spalio 7 dieną 6a ir 6b klasių mokiniai savo įgytas žinias  per gamtos ir žmogaus pamokas pritaikė natūralioje aplinkoje. Mokiniams pamoka vyko miškelyje, esančiame netoli mokyklos. Čia šeštokai turėjo nustatyti miške vyraujančių medžių, krūmų rūšis, surasti spygliuotį, numetantį žiemą spyglius. 

Spalio 4 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas. Konkurse dalyvavo gausus 32 mokinių būrys iš 5–8 klasių. Geras žinias parodė penktokai: 

Ruduo – derliaus nuėmimo šventė. O juk Mokytojas derlių raško kasdien – pamokos, atsiskaitymai, vertinimas. Džiaugsmai ir sunkumai... O spalio 4 d. progimnazijos bendruomenė pakvietė į nuostabią Mokytojo dienos šventę – sveikinom mielus Mokytojus,  šokome ir dainavome, išgirdome gerb. Direktorės sveikinimo žodį, mokinių linkėjimus. 
Ačiū už šventę, linkėjimus ir nuoširdžius jausmus.

Skaitytojų ugdymas – kryptinga, bendra bibliotekos, pedagogų ir moksleivių veikla, kuria siekiame, kad skaitymas taptų malonumu ir atgaiva sielai, pažinimo ir kūrybos džiaugsmu,  taip pat formuotų bei tobulintų skaitytojo asmenybę. Mokyklos biblioteką aplankė pirmokai. 

Jau penktus metus kaimyninė Vidiškių gimnazija organizuoja „Rudeninius skaitymus“ Vidiškių dvaro kieme ir pasikviečia mūsų bei gretimų rajonų mokyklas. Tad ir šįkart mielai sutikome nuvykti pasidalinti savo kūryba, pasisemti gražių minčių iš kitų mokinių, pasiklausyti dainuojamosios poezijos.