Renginiai

Konstitucija gyvai

LMNSC organizavo akciją „Konstitucija gyvai“ . Joje dalyvavo mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai ir mokytojos. Visi savaitę nagrinėjo Lietuvos Konstitucijoje išdėstytas laisves, teises, pareigas įvairiomis formomis – žiūrėjo vaizdo medžiagą, piešė dėliones, pasinaudojo Lietuvos žemėlapiu, darė plakatus. O spalio 25 dieną išėję į mokyklos kiemą mokiniai skandavo teises. Renginys pavyko. Svarbiausia – patiko vaikams.

___________________________

Regina Jeremejeva Įrašo autorius:
Regina Jeremejeva
Pradinių klasių auklėtoja
Ankstesni įrašai


Spalio 21 d. Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje netrūko susidomėjusių ir ištroškusių pažinimo akių. Neformalaus vaikų švietimo mokytojas  Andrejus Matvėjevas, kartu su savo vadovaujamu Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos JPB, atvyko susipažinti su rinktinėje esančiu Kinologinės veiklos skyriumi, pamatyti šaudyklą bei apžiūrėti Mickūnų miestelyje įsikūrusią Vilniaus pasienio rinktinės teritoriją. 

Spalio 21 dieną prasidėjo mokyklos sporto žaidynės. Į atidarymo šventę susirinko mūsų trečiokai ir ketvirtokai. Mokyklos direktorė Danutė Jatulė savo sveikinimo kalboje pabrėžė, kad sveikas vaikas yra sportuojantis vaikas. Šešios komandos išbandė savo vikrumą, sumanumą ir draugiškumą gana sudėtingose estafetėse bei virvės traukimo rungtyje.

Spalio 15 d. gausus būrys kudabiečių dalyvavo Ignalinos rajono bendrojo lavinimo mokyklų Rudens kroso varžybose. Mūsų moksleiviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse ir įveikė 500 m. nuotolį, bėgdami raižyta vietove.

Šeštokai, palikę klasėje vadovėlius su paveikslėliais, ieškojo gamtinių ir visuomeninių objektų mokyklos aplinkoje. Deja, pagrindinio orientyro – Saulės, tuo metu nebuvo. Tai pats paprasčiausias būdas nustatyti šiaurės – pietų kryptį. Apžiūrėjo medžių lajas, apkerpėjusius medžius ir akmenis. 

Baigėsi dviejų metų integruotas geografijos ir rusų kalbos projektas Aukštaitijos nacionaliniame parke „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“. Šio projekto tikslas: tyrinėti gamtinę aplinką, pritaikyti geografines žinias bei gebėjimus praktikoje ir tobulinti rusų kalbos kalbinius gebėjimus.