Renginiai

Konstitucijos egzaminas

Spalio 4 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas. Konkurse dalyvavo gausus 32 mokinių būrys iš 5–8 klasių. Geras žinias parodė penktokai: Gabrielė Zabulytė, Jokūbas Basijokas, Gabija Gimbickaitė, šeštokas Rokas Smagurauskas, septintokai: Nauris Bridžius, Paulius Kolosovas, Augustė Česokaitė, Arija Jatulytė. O geriausias žinias parodė 8c klasės mokinys Andrius Gasiukevičius. Jis pateko į II konkurso etapą. Sveikiname ir linkime didelės sėkmės.

___________________________

Albinas Marcinauskas Įrašo autorius:
Albinas Marcinauskas
Istorijos vyr. mokytojas
Ankstesni įrašai


Ruduo – derliaus nuėmimo šventė. O juk Mokytojas derlių raško kasdien – pamokos, atsiskaitymai, vertinimas. Džiaugsmai ir sunkumai... O spalio 4 d. progimnazijos bendruomenė pakvietė į nuostabią Mokytojo dienos šventę – sveikinom mielus Mokytojus,  šokome ir dainavome, išgirdome gerb. Direktorės sveikinimo žodį, mokinių linkėjimus. 
Ačiū už šventę, linkėjimus ir nuoširdžius jausmus.

Skaitytojų ugdymas – kryptinga, bendra bibliotekos, pedagogų ir moksleivių veikla, kuria siekiame, kad skaitymas taptų malonumu ir atgaiva sielai, pažinimo ir kūrybos džiaugsmu,  taip pat formuotų bei tobulintų skaitytojo asmenybę. Mokyklos biblioteką aplankė pirmokai. 

Jau penktus metus kaimyninė Vidiškių gimnazija organizuoja „Rudeninius skaitymus“ Vidiškių dvaro kieme ir pasikviečia mūsų bei gretimų rajonų mokyklas. Tad ir šįkart mielai sutikome nuvykti pasidalinti savo kūryba, pasisemti gražių minčių iš kitų mokinių, pasiklausyti dainuojamosios poezijos. 

Rugsėjo 26 dieną, po pamokų 4a klasės mokiniai vyko į Vilnių dalyvauti „Kokybiško maisto šventėje Sveikatos karalystėje“. Šiame renginyje vaikai stebėjo spektaklį apie vaisių ir daržovių naudą, plakė sveikus kokteilius, vaišinosi sultimis ir žaidė judriuosius žaidimus. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti diplomais ir gertuvėmis. Ketvirtokai taria AČIŪ už padovanotą puikią popietę.

Rugsėjo 27 d. progimnazijos aštuntokų komanda dalyvavo respublikiniame sporto projekte „Olimpinė karta“, kurį organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Ignalinos gimnazija. Komandų dalyviai pasiskirstę į 7 grupes turėjo atlikti kūrybines – praktines užduotis, tai: olimpinio ketureilio, plakato, komandos emblemos, vėliavos eskizo, ženkliuko, komandos pavadinimo kūrimo ir deglo gamybos.