Renginiai

Mokyklos sporto žaidynių atidarymas

Spalio 21 dieną prasidėjo mokyklos sporto žaidynės. Į atidarymo šventę susirinko mūsų trečiokai ir ketvirtokai. Mokyklos direktorė Danutė Jatulė savo sveikinimo kalboje pabrėžė, kad sveikas vaikas yra sportuojantis vaikas. Šešios komandos išbandė savo vikrumą, sumanumą ir draugiškumą gana sudėtingose estafetėse bei virvės traukimo rungtyje. Salė gaudė nuo palaikymo ir pergalės šūksnių. Dėkojame fizinio ugdymo mokytojams Danai Gotovskienei ir Gintarui Motiejoniui už puikiai organizuotą ir įdomų renginį.

 

___________________________

Jolanta Šuminaitė Įrašo autorius:
Jolanta Šuminaitė
Pradinių klasių mokytoja-metodininkė
Ankstesni įrašai


Spalio 15 d. gausus būrys kudabiečių dalyvavo Ignalinos rajono bendrojo lavinimo mokyklų Rudens kroso varžybose. Mūsų moksleiviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse ir įveikė 500 m. nuotolį, bėgdami raižyta vietove.

Šeštokai, palikę klasėje vadovėlius su paveikslėliais, ieškojo gamtinių ir visuomeninių objektų mokyklos aplinkoje. Deja, pagrindinio orientyro – Saulės, tuo metu nebuvo. Tai pats paprasčiausias būdas nustatyti šiaurės – pietų kryptį. Apžiūrėjo medžių lajas, apkerpėjusius medžius ir akmenis. 

Baigėsi dviejų metų integruotas geografijos ir rusų kalbos projektas Aukštaitijos nacionaliniame parke „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“. Šio projekto tikslas: tyrinėti gamtinę aplinką, pritaikyti geografines žinias bei gebėjimus praktikoje ir tobulinti rusų kalbos kalbinius gebėjimus.

Spalio mėnesį pirmokai buvo pakviesti dalyvauti saugios gyvensenos prevencijos akcijoje „Būk saugus, mokiny!“ Šios akcijos metu mokiniai apsilankė Ignalinos rajono priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Apsilankymo metu žiūrėjo filmuką „Kaip elgtis gaisro metu“, prisiminė, kur kreiptis pagalbos, kokiu numeriu skambinti ištikus nelaimei.

Smagu, kad yra mokinių, kurie ne tik aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, bet ir patys juos inicijuoja. Pernai domėjęsi prosenelių buitimi ir aplinka, šiemet septintokai pasiūlė susipažinti su senaisiais amatais bei juos išbandyti.