Renginiai

Pamoka gamtoje

Spalio 7 dieną 6a ir 6b klasių mokiniai savo įgytas žinias  per gamtos ir žmogaus pamokas pritaikė natūralioje aplinkoje. Mokiniams pamoka vyko miškelyje, esančiame netoli mokyklos. Čia šeštokai turėjo nustatyti miške vyraujančių medžių, krūmų rūšis, surasti spygliuotį, numetantį žiemą spyglius. Susirasti eglės ir pušies spyglius, juos palyginti, išmatuoti kankorėžių ilgį bei apimtį. Kudabiečiai, atlikdami kūrybines  užduotis, turėjo pademonstruoti ne tik savo žinias, bet ir kūrybiškumą bei sumanumą.

___________________________

Raminta Trinkūnienė Įrašo autorius:
Raminta Trinkūnienė
Chemijos mokytoja
Ankstesni įrašai


Spalio 4 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko Konstitucijos egzaminas. Konkurse dalyvavo gausus 32 mokinių būrys iš 5–8 klasių. Geras žinias parodė penktokai: 

Ruduo – derliaus nuėmimo šventė. O juk Mokytojas derlių raško kasdien – pamokos, atsiskaitymai, vertinimas. Džiaugsmai ir sunkumai... O spalio 4 d. progimnazijos bendruomenė pakvietė į nuostabią Mokytojo dienos šventę – sveikinom mielus Mokytojus,  šokome ir dainavome, išgirdome gerb. Direktorės sveikinimo žodį, mokinių linkėjimus. 
Ačiū už šventę, linkėjimus ir nuoširdžius jausmus.

Skaitytojų ugdymas – kryptinga, bendra bibliotekos, pedagogų ir moksleivių veikla, kuria siekiame, kad skaitymas taptų malonumu ir atgaiva sielai, pažinimo ir kūrybos džiaugsmu,  taip pat formuotų bei tobulintų skaitytojo asmenybę. Mokyklos biblioteką aplankė pirmokai. 

Jau penktus metus kaimyninė Vidiškių gimnazija organizuoja „Rudeninius skaitymus“ Vidiškių dvaro kieme ir pasikviečia mūsų bei gretimų rajonų mokyklas. Tad ir šįkart mielai sutikome nuvykti pasidalinti savo kūryba, pasisemti gražių minčių iš kitų mokinių, pasiklausyti dainuojamosios poezijos. 

Rugsėjo 26 dieną, po pamokų 4a klasės mokiniai vyko į Vilnių dalyvauti „Kokybiško maisto šventėje Sveikatos karalystėje“. Šiame renginyje vaikai stebėjo spektaklį apie vaisių ir daržovių naudą, plakė sveikus kokteilius, vaišinosi sultimis ir žaidė judriuosius žaidimus. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti diplomais ir gertuvėmis. Ketvirtokai taria AČIŪ už padovanotą puikią popietę.