Renginiai

Projekto „Senieji amatai“ pradžia

Smagu, kad yra mokinių, kurie ne tik aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, bet ir patys juos inicijuoja. Pernai domėjęsi prosenelių buitimi ir aplinka, šiemet septintokai pasiūlė susipažinti su senaisiais amatais bei juos išbandyti. 
Projektas „Senieji amatai“ startavo Anykščiuose, kur edukacinės išvykos metu mokiniams buvo pristatytos keramikos, kalvystės, audimo, staliaus veiklos. Kadangi teorinių žinių jau parsivežėme, tikimės, kad ši prosenelių patirtis pasitarnaus mums tolesnėse praktinėse projekto veiklose.

 

___________________________

Audronė Trapikienė Įrašo autorius:
Audronė Trapikienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Jau antri metai Lietuvos odontologų sąjunga vykdo projektą „Sveika šypsena“. Spalio 10 d. mūsų mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Irena Čeponienė mokė pirmokus, kaip prižiūrėti dantukus, kruopščiai juos valyti, kokį maistą valgyti, kad dantukai išliktų sveiki.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje spalio 11 d. paminėta tarptautinė šypsenos diena. Tarptautinė šypsenos diena švenčiama nuo 1999 m. Ją įsteigęs Harvey Ball kvietė žmones dalinti šypsenas. „Daryk gerus darbus. Džiugink kitus. Šią dieną padėk atsirasti bent vienai šypsenai“. 

Akivaizdu, jog gebėjimas skaityti yra būtinas, kad skaitymas supažindina su naujais žmonėmis, nuneša į kitus pasaulius ir leidžia keliauti laiku. Gyvename besikeičiančių informacinių technologijų laikmetyje, bet prisilietimas prie knygos, jos šnarančių lapų yra labai šiltas, artimas ir labai brangus. 

Spalio 10 d. Pasaulinės psichikos sveikatos dienos paminėjimui progimnazijoje vykdėme akciją „Nuotaikų barometras“.

Grupelė progimnazijos vaikų keliavo į Molėtų rajone įsikūrusį, Alaušo ir Piršeno ežerų skalaujamą, Balninkų miestelį. Grožėjosi  unikaliu apylinkių kraštovaizdžiu, klausėsi įdomaus pasakojimo ir apžiūrėjo  krašto istorijos, kultūros ir buities ekspozicijas. Senoviniu patefonu klausėsi muzikos.