Renginiai

Rudens kroso varžybos 2019

Spalio 15 d. gausus būrys kudabiečių dalyvavo Ignalinos rajono bendrojo lavinimo mokyklų Rudens kroso varžybose. Mūsų moksleiviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse ir įveikė 500 m. nuotolį, bėgdami raižyta vietove.
2007–2008 m. g. grupėje mergaitės: Rugilė Pilinskaitė (6a kl.), Jogailė Moskoliūnaitė (6a kl.) ir Kornelija Sukovaitė (5c kl.) pasipuošė I, II ir III vietos medaliais. 
2007–2008 m. g. grupėje Eimantas Nalivaika (6a kl.) – pirmas, o Tomas Daubaras (5a kl.) – antras. 
2005–2006 m. g. grupėje Dominykas Nalivaika (8a kl.) – antras, Nojus Vilimas (7a kl.) – trečias.
Sveikiname ir džiaugiamės visų mūsų moksleivių pasiektais asmeniniais rezultatais.

 

___________________________

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Fizinio ugdymo mokytojas
Ankstesni įrašai


Šeštokai, palikę klasėje vadovėlius su paveikslėliais, ieškojo gamtinių ir visuomeninių objektų mokyklos aplinkoje. Deja, pagrindinio orientyro – Saulės, tuo metu nebuvo. Tai pats paprasčiausias būdas nustatyti šiaurės – pietų kryptį. Apžiūrėjo medžių lajas, apkerpėjusius medžius ir akmenis. 

Baigėsi dviejų metų integruotas geografijos ir rusų kalbos projektas Aukštaitijos nacionaliniame parke „Mokomės gamtoje ir iš gamtos“. Šio projekto tikslas: tyrinėti gamtinę aplinką, pritaikyti geografines žinias bei gebėjimus praktikoje ir tobulinti rusų kalbos kalbinius gebėjimus.

Spalio mėnesį pirmokai buvo pakviesti dalyvauti saugios gyvensenos prevencijos akcijoje „Būk saugus, mokiny!“ Šios akcijos metu mokiniai apsilankė Ignalinos rajono priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Apsilankymo metu žiūrėjo filmuką „Kaip elgtis gaisro metu“, prisiminė, kur kreiptis pagalbos, kokiu numeriu skambinti ištikus nelaimei.

Smagu, kad yra mokinių, kurie ne tik aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, bet ir patys juos inicijuoja. Pernai domėjęsi prosenelių buitimi ir aplinka, šiemet septintokai pasiūlė susipažinti su senaisiais amatais bei juos išbandyti. 

Jau antri metai Lietuvos odontologų sąjunga vykdo projektą „Sveika šypsena“. Spalio 10 d. mūsų mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Irena Čeponienė mokė pirmokus, kaip prižiūrėti dantukus, kruopščiai juos valyti, kokį maistą valgyti, kad dantukai išliktų sveiki.