Renginiai

Aštuntokų pažintinė ekskursija į Vilnių

Spalio 30 dieną 8a, b klasių mokiniai aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, kur susipažino su Seimo institucija, „pasimatavo“ seimo narių kėdes, susipažino su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija, susitiko su Seimo nariu G. Kinduriu. O po to smagiai praleido laiką, žiūrėdami kino filmą.

___________________________

Daiva Cicėnienė Įrašo autorius:
Daiva Cicėnienė
Anglų kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Spalio 29 d. gausus ir puikiai nusiteikęs penktokų būrys pajudėjo į edukacinę kelionę Vilniaus link. Pirmiausia  jie aplankė Zooparką, kur net 2500 kv. m. erdvėje galėjo iš arčiau susipažinti su egzotiniais gyvūnais, stebėti ir net paliesti lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, lesinti įvairiaspalves papūgas. O vėliau penktokai lankėsi LRT studijoje. 

Spalio 25 d. 5 kl. mokiniai dalyvavo pažintinėse pamokose apie žuvininkystę. Šios programos tikslas buvo supažindinti mokinius su akvakultūros ar žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą.

LMNSC organizavo akciją „Konstitucija gyvai“ . Joje dalyvavo mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai ir mokytojos. Visi savaitę nagrinėjo Lietuvos Konstitucijoje išdėstytas laisves, teises, pareigas įvairiomis formomis – žiūrėjo vaizdo medžiagą, piešė dėliones, pasinaudojo Lietuvos žemėlapiu, darė plakatus. O spalio 25 dieną išėję į mokyklos kiemą mokiniai skandavo teises. Renginys pavyko. Svarbiausia – patiko vaikams.

Spalio 21 d. Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje netrūko susidomėjusių ir ištroškusių pažinimo akių. Neformalaus vaikų švietimo mokytojas  Andrejus Matvėjevas, kartu su savo vadovaujamu Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos JPB, atvyko susipažinti su rinktinėje esančiu Kinologinės veiklos skyriumi, pamatyti šaudyklą bei apžiūrėti Mickūnų miestelyje įsikūrusią Vilniaus pasienio rinktinės teritoriją. 

Spalio 21 dieną prasidėjo mokyklos sporto žaidynės. Į atidarymo šventę susirinko mūsų trečiokai ir ketvirtokai. Mokyklos direktorė Danutė Jatulė savo sveikinimo kalboje pabrėžė, kad sveikas vaikas yra sportuojantis vaikas. Šešios komandos išbandė savo vikrumą, sumanumą ir draugiškumą gana sudėtingose estafetėse bei virvės traukimo rungtyje.