Renginiai

Edukacinė pamoka „Slaptas pinigų gyvenimas“

Lapkričio 4 dieną ketvirtų ir penktų klasių mokiniai per matematikos pamoką susipažino su pinigų istorija, žaisdami leidosi į kelionę aplink pasaulį. Šios kelionės metu, dirbdami komandoje vaikai susipažino su skirtingų šalių papročiais, atliko užduotis su pinigais. Kiekvienas edukacijos dalyvis gavo taupyklę ir finansų eksperto diplomą. Tai buvo naudinga ir įdomi Kultūros paso finansuojama edukacinė programa.

___________________________

Rita Papšienė Įrašo autorius:
Rita Papšienė
Pradinių klasių mokytoja
Ankstesni įrašai


Spalio 30 dieną 8a, b klasių mokiniai aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, kur susipažino su Seimo institucija, „pasimatavo“ seimo narių kėdes, susipažino su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija, susitiko su Seimo nariu G. Kinduriu. O po to smagiai praleido laiką, žiūrėdami kino filmą.

Spalio 29 d. gausus ir puikiai nusiteikęs penktokų būrys pajudėjo į edukacinę kelionę Vilniaus link. Pirmiausia  jie aplankė Zooparką, kur net 2500 kv. m. erdvėje galėjo iš arčiau susipažinti su egzotiniais gyvūnais, stebėti ir net paliesti lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, lesinti įvairiaspalves papūgas. O vėliau penktokai lankėsi LRT studijoje. 

Spalio 25 d. 5 kl. mokiniai dalyvavo pažintinėse pamokose apie žuvininkystę. Šios programos tikslas buvo supažindinti mokinius su akvakultūros ar žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą.

LMNSC organizavo akciją „Konstitucija gyvai“ . Joje dalyvavo mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai ir mokytojos. Visi savaitę nagrinėjo Lietuvos Konstitucijoje išdėstytas laisves, teises, pareigas įvairiomis formomis – žiūrėjo vaizdo medžiagą, piešė dėliones, pasinaudojo Lietuvos žemėlapiu, darė plakatus. O spalio 25 dieną išėję į mokyklos kiemą mokiniai skandavo teises. Renginys pavyko. Svarbiausia – patiko vaikams.

Spalio 21 d. Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje netrūko susidomėjusių ir ištroškusių pažinimo akių. Neformalaus vaikų švietimo mokytojas  Andrejus Matvėjevas, kartu su savo vadovaujamu Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos JPB, atvyko susipažinti su rinktinėje esančiu Kinologinės veiklos skyriumi, pamatyti šaudyklą bei apžiūrėti Mickūnų miestelyje įsikūrusią Vilniaus pasienio rinktinės teritoriją.