Renginiai

Kvadrato varžybos

Spalio 22, 24 ir lapkričio 8 d. vyko Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-4, 5-6 klasių moksleivių kvadrato varžybos. Progimnazijos komandos nugalėjo ir atstovavo mokyklai ir rajonui  Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, kuriose dalyvavo Utenos, Molėtų, Švenčionių r. stipriausios komandos. Progimnazijos pradinukai pralaimėjo tik Švenčionėlių progimnazijos komandai. 5-6 klasių berniukų komanda  finalinėje kovoje nusileido Švenčionėlių progimnazijos  komandai, o  5-6 klasių mergaitės buvo trečios.
Dėkojame ir džiaugiamės moksleivių pasiekimais.

 

___________________________

Dana Gotovskienė Įrašo autorius:
Dana Gotovskienė
Fizinio ugdymo mokytojas
Ankstesni įrašai


2019 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius. 

Komiksas – tai rišli istorija, pasakojama iš viršaus į apačią, iš kairės į dešinę, forma laisva, viršus apačia, kairė dešinė ir vaizdas. Kitais žodžiais, komiksas – tai įvykis ar istorija, papasakota piešiniais. Lapkričio 14 dieną Česlovo Kudabos progimnazijos bibliotekoje atidaryta  komiksų darbų paroda.

Lapkričio 12 d. Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 5b klasės mokiniai su mokytoju A. Marcinausku lankėsi Ignalinos mokesčių inspekcijoje. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kas yra mokesčiai, kas juos moka, kam panaudojami mokesčių pinigai, kokie mokesčiai buvo anksčiau ir kokie yra dabar. 

Š. m. lapkričio 12 d. vyko mokyklinis 3–4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Dailyraščio meistras“. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Iš pradžių mokytojos išrinko gražiausiai klasėje rašančius mokinius. Konkurse dalyvavo 29 mokinukai. Pradinukai, gavę tekstą, susikaupę stengėsi kuo dailiau suguldyti raideles popieriuje. Visiems sekėsi gana gerai. Na, o komisija jau išrinko aštuonis gražiausiai rašančius mokinius, kurie atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame dailaus rašto konkurse lapkričio 20 dieną.

Nuo spalio mėn. pabaigos Aukštaitijos nacionaliniame parke vyksta tarptautiniai ERASMUS+ mokymai „Cross borders!“ Su KTU studentų atstovybe, vykdančia šį projektą, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir numatė bendras studentų ir progimnazijos moksleivių veiklas.