Renginiai

Turininga rudens atostogų diena

Spalio 29 d. gausus ir puikiai nusiteikęs penktokų būrys pajudėjo į edukacinę kelionę Vilniaus link. Pirmiausia  jie aplankė Zooparką, kur net 2500 kv. m. erdvėje galėjo iš arčiau susipažinti su egzotiniais gyvūnais, stebėti ir net paliesti lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, lesinti įvairiaspalves papūgas. O vėliau penktokai lankėsi LRT studijoje. Susipažino ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet aplankė ir televizijos studijas. Didelį įspūdį vaikams paliko studijose ir koridoriuose sutikti žinomi žmonės, apsilankymas „Žinių“ ir „Gustavo enciklopedija“ studijose. Namo grįžome pavargę, bet turiningai ir prasmingai praleidę rudens atostogų dieną.

___________________________

Sandra Šilienė Įrašo autorius:
Sandra Šilienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Spalio 25 d. 5 kl. mokiniai dalyvavo pažintinėse pamokose apie žuvininkystę. Šios programos tikslas buvo supažindinti mokinius su akvakultūros ar žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą.

LMNSC organizavo akciją „Konstitucija gyvai“ . Joje dalyvavo mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai ir mokytojos. Visi savaitę nagrinėjo Lietuvos Konstitucijoje išdėstytas laisves, teises, pareigas įvairiomis formomis – žiūrėjo vaizdo medžiagą, piešė dėliones, pasinaudojo Lietuvos žemėlapiu, darė plakatus. O spalio 25 dieną išėję į mokyklos kiemą mokiniai skandavo teises. Renginys pavyko. Svarbiausia – patiko vaikams.

Spalio 21 d. Vilniaus pasienio rinktinės teritorijoje netrūko susidomėjusių ir ištroškusių pažinimo akių. Neformalaus vaikų švietimo mokytojas  Andrejus Matvėjevas, kartu su savo vadovaujamu Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos JPB, atvyko susipažinti su rinktinėje esančiu Kinologinės veiklos skyriumi, pamatyti šaudyklą bei apžiūrėti Mickūnų miestelyje įsikūrusią Vilniaus pasienio rinktinės teritoriją. 

Spalio 21 dieną prasidėjo mokyklos sporto žaidynės. Į atidarymo šventę susirinko mūsų trečiokai ir ketvirtokai. Mokyklos direktorė Danutė Jatulė savo sveikinimo kalboje pabrėžė, kad sveikas vaikas yra sportuojantis vaikas. Šešios komandos išbandė savo vikrumą, sumanumą ir draugiškumą gana sudėtingose estafetėse bei virvės traukimo rungtyje.

Spalio 15 d. gausus būrys kudabiečių dalyvavo Ignalinos rajono bendrojo lavinimo mokyklų Rudens kroso varžybose. Mūsų moksleiviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse ir įveikė 500 m. nuotolį, bėgdami raižyta vietove.