Renginiai

Vaikinų salės futbolo žaidynės „MRGOLAS“

Spalio 25 d. ir lapkričio 5 d.  progimnazijos 6-8 klasių vaikinų futbolo komandos dalyvavo Utenos apskrities vaikinų salės futbolo žaidynių „MRGOLAS“ zoniniame etape. Abi komandos pasirodė puikiai ir užėmusios pirmąsias vietas pateko į Aukštaitijos regiono finalą. Sveikiname komandas su pergale ir linkime sėkmės finale.

___________________________

Gintaras Motiejonis Įrašo autorius:
Gintaras Motiejonis
Fizinio ugdymo mokytojas
Ankstesni įrašai


Paskutinįjį penktadienį prieš rudens atostogas visada progimnazijoje sujudimas. Juk ši diena ypatinga – tai penktokų krikštynos. Šiemet šventė buvo linksma ir įsimenanti. Penktokų „krikštatėviais“ tapo aštuntokai. Jie paruošė gausybę užduočių ir išbandymų. Reikėjo atsakyti į itin gudrius bei suktus klausimus, sugalvoti komplimentų klasės auklėtojai, kurti sveikinimą mokyklai... Norėdami tapti progimnazijos piratais, penktokai visas užduotis puikiai atliko, įveikė išbandymus, prisiekė būti šauniais piratais. Šventė neprailgo, o progimnaziją papildė šaunūs, drąsūs bei išradingi piratai.

Lapkričio 4 dieną ketvirtų ir penktų klasių mokiniai per matematikos pamoką susipažino su pinigų istorija, žaisdami leidosi į kelionę aplink pasaulį. Šios kelionės metu, dirbdami komandoje vaikai susipažino su skirtingų šalių papročiais, atliko užduotis su pinigais. Kiekvienas edukacijos dalyvis gavo taupyklę ir finansų eksperto diplomą. Tai buvo naudinga ir įdomi Kultūros paso finansuojama edukacinė programa.

Spalio 30 dieną 8a, b klasių mokiniai aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, kur susipažino su Seimo institucija, „pasimatavo“ seimo narių kėdes, susipažino su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija, susitiko su Seimo nariu G. Kinduriu. O po to smagiai praleido laiką, žiūrėdami kino filmą.

Spalio 29 d. gausus ir puikiai nusiteikęs penktokų būrys pajudėjo į edukacinę kelionę Vilniaus link. Pirmiausia  jie aplankė Zooparką, kur net 2500 kv. m. erdvėje galėjo iš arčiau susipažinti su egzotiniais gyvūnais, stebėti ir net paliesti lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, lesinti įvairiaspalves papūgas. O vėliau penktokai lankėsi LRT studijoje. 

Spalio 25 d. 5 kl. mokiniai dalyvavo pažintinėse pamokose apie žuvininkystę. Šios programos tikslas buvo supažindinti mokinius su akvakultūros ar žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą.